Energycoin Nedir? Piyasa Değeri

0 19

Energycoin nedir; Energy Web Chain projesi için geliştirilmiş sanal jetondur. Proje amacı enerji alanını geliştirme ve destek sağlamaktır. 2019 tarihinde kar amacı olmadan Energy Web Foundation desteği ile geliştirilmiştir. DApps ( merkez bağlantısı olmayan uygulama) yaratarak enerji alanında fark oluşturmayı amaçlamıştır.  Enerji sektörü ile alakası olan herkes yarar getirme hedeftir. Energycoin Kraken, KuCoin, Gate,io ve Liquid borsalarında işlem görmektedir. Yatırımcılar bu borsalardan birini tercih ederek EWT işlemlerine başlayabilir.

Energycoin Nasıl Çalışır?

Enerji sektörü için hiçbir bağı olmayan özgün uygulamalar yaratmak ana amacıdır. Energy Web Chain sadece enerji alanı faaliyetleri için geliştirilmiştir. Piyasa değeri; Kurumsal olarak tamamen anonim kalmayı sağlama hedefinden kaynaklanmaktadır. Aynı zamanda EW-DOS isimli işletim sistemi geliştirmiştir.

EWT Güvenliği Nasıl Sağlanır?

Energycoin nedir; Enerji alana özgü oluşturulmuş bir sanal Token. EWT kaynağı olan proje PoA entegre şekilde çalışmaktadır. Faaliyet gösterdiği blok zincirine ilave zincirler yaratmak güven duyulan doğrucular ile sağlar. Piyasa değeri; Tercih edilecek başka bir EWT Bridged (EWBT) sanal jeton oluşturarak Energycoin’ in Ehtereum ağına transfer etmiştir. Bu düzenleme ile maksimum farklıklar ile birçok zincir üzerinde çalışabilmektedir.

Energycoin Güncel Verileri

Piyasa değeri; 23 Kasım 2022 tarihli işlem fiyatı 69,27 TRY, 24 sat için işlem hacmi 23,945,520 TRY, TRY bazında yüzde 2,51 oranında değer kaybı yaşamıştır. Fakat işlem fiyatı 0,000232 BTC ve 0,003319 ETH bazında değer artışı yaşamıştır. EWT maksimum arz miktarı 100,000,000 – toplam piyasa arzı 48,638,535 ve dolaşımda olan arz miktarı 30,062,138,00 şeklindedir.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.