EOS Alınır mı? EOS Fiyatı, Piyasa Değeri

0 13

Merkezi olmayan uygulamaların geliştirilmesine izin veren blok zinciri tabanlı EOS alınır mı? Piyasa fiyatı yanında güvenilir bir yatırım olup olmadığı merak konusudur.

EOS Kurucusu

Açılımı Elektro Optik Sistem olan EOS, Haziran 2018 tarihinde Dan Larimer tarafından oluşturuldu. Açık kaynaklı merkezi olmayan işletim sistemine sahip kripto para birimi, merkezi Cayman Adalarında bulunda özel bir şirket olan Block.one tarafından geliştirildi.

EOS Güvenilir mi?

EOS 2018 yılında oluşturulmuş ve 4 milyar doları aşan miktarıyla en büyük ICO olduğu görülüyor. Bu bakımdan EOS alınır mı konusu da yatırımcılar tarafından merak ediliyor.

Bazı uzmanlara göre EOS güvenli olarak görülürken, diğerleri güvenli olmadığını düşünüyor. EOS’un güvenli olup olmadığı; bireysel yatırımcının risk toleransına ve yatırım hedeflerine de bağlıdır.

EOS Piyasa Fiyatı Piyasa Değeri

Uzun vadeli yatırımcılar için, EOS alınır mı, iyi bir yatırım olup olmadığı değişkendir. EOS tokenlerinin fiyatı inanılmaz derecede değişken ve gelecekteki fiyatını tahmin etmek ise zorlayıcıdır.

Bazılarına göre EOS fiyatının önümüzdeki yıllarda artmaya devam edeceği düşünülürken; diğerleri çökeceğine inanıyor. EOS’a yatırım yapmayı düşünüyorsanız; kendi araştırmanızı yapmanız ve içerdiği riskler konusunda rahat olduğunuzdan emin olmanız önemlidir.

Bunun yanında EOS 2019 yılının ilk yarısında, istikrarlı büyümeyi başardı ve fiyatı 2 USD ile 6 USD üzerine çıktı. 2020 yılın geri kalanında fiyatı değişkenlik gösterdi. 2021 yılının ilk çeyreğinde artış göstererek, şubat ayında %110 değerinde artarak, 4.2 USD’ye yükseldi.

Aralık 2021’de 3.03 USD dolardan kapanış yapan EOS, 2022 yılının başında düşüş göstererek, 2.60 USD’e kadar düştü. Uzmanlara göre 2022’de ortalama fiyatı 2.9 USD olurken; 2025 yılına kadar 8.4 USD’yi göreceği tahmin ediliyor.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.