Ethereum Alınır mı? Ethereum Fiyatı, Piyasa Değeri

Ethereum Alınır mı?
Ethereum Alınır mı?
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

 

Ethereum alınır mı? Güvenilir bir yatırım olur mu konusunda çevrimiçi borsalarda Ether kripto para birimi rahatlıkla alabilirsiniz. Ancak bazı riskleri de göz önünde bulundurmanız önemlidir.

Ethereum Kurucusu

Merkeziyetçi olmayan ve açık kaynak koduyla bir blok zinciri olarak tasarlanan, ERC-20 kod sistemini kullanan Ethereum 30 Temmuz 2015 yılında Torontolu Rus Kanada girişimcisi ve programcısı olan Vitalik Buterin tarafından hayata geçirildi.

Girişimci ve programcı Vitalik Buterin’in yanında kurucu ortaklar arasında Dr. Gavin Wood ve diğer ortak Joseph Lubin bulunuyor.

Ethereum Güvenilir mi?

Blockchain teknolojisine dayanan bir kripto para birimi olan Ethereum alınır mı? Yatırımcılar güvenli şekilde yatırımlarını gerçekleştirebilir mi sorularını merak ediyor. Akıllı sözleşmelerin oluşturulmasına izin veren, merkezi olmayan platform üzerine kurulu Ethereum, bir dizi başarılı uygulamada kullanıldığından, güvenilir olduğu görülüyor.

Ethereum Bitcoin’den daha güvenilirdir çünkü; uzun süredir var ve hataları gidermek için, daha fazla zamana sahiptir. Bununla birlikte; Ethereum’un kesintiler ya da başka teknik sorunlar yaşaması hala mümkündür. Genel olarak Ethereum, Bitcoin’den daha güvenilir kabul ediliyor.

Ethereum Piyasa Fiyatı Piyasa Değeri

Uzun vadede Ethereum fiyatını etkileyebilecek bazı faktörler arasında; işletmeler tarafından benimsenmesi, diğer blok zinciri platformlarına entegrasyonu ve genel piyasa duyarlılığı yer alıyor.

Genel olarak analistler, platform daha popüler hale geldikçe ve daha fazla işletme bunu benimsedikçe, Ethereum’un fiyatının artmaya devam edeceğine inanıyor. Ethereum alınır mı konusunda piyasa değeri ve fiyatını bilmek önemlidir.

Ethereum (ETH), 2022 yılında 4.000 USD’yi kırabileceği görülmüştür. Bunun yanında 2021 yılında yükseliş başlamış ve 2022’de ETH’nin 6500 USD ile 7500 USD arasında bitireceğini tahmin ediliyor.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoBurda ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!