Ethereum Name Service Nedir?

0 19

Ethereum name service nedir; Kripto para kullanımına gelen talebin oldukça yüksek olması bu alanda kullanımın daha kolay hale getirilmesi için bir fırsat verilmesini de beraberinde getirmektedir.

Kripto para kullanım adımlarına gelen güncellemeler ile hem işlem akışının hızının artırılması hem de kullanımın daha pratik bir hale gelmesi en temel kıstaslar arasında yer almaktadır. Bu aşamada kripto para alım satım adımlarını yerine getirirken kişilerin dikkat etmesi gereken hususların başında kesinlikle kullanım kodu gelmektedir. Kullanım kodunun basitleştirilmesini temel alan bir proje olarak tanımlanmaktadır. ENS sistemi son dönemlerde kripto para alanında kapsamlı şekilde işlem gerçekleştiren kişiler için alım satım adımını daha kolay biri hale getiren alternatif olacaktır.

Ethereum Name Service Nedir; Kripto Para ENS Sistemi

Ethereum name service nedir; ENS sistemi kapsamında kişilerin zaman kaybetmeden bağlantı adımlarını yerine getirebilmesi için gerekli olan önlemler alınmaktadır. ENS ETHEREUM alım satım adımlarında kullanılan numaranın daha kolay bir hale getirilmesi ve hatta isimleştirilmesidir. Bu şekilde işlemlerde hem birikim yapmak hem de sistemde finansal analizlerde bulunmak sizin için her zamankinden kolay bir hal alacaktır.

Daha fazla mesaj

Genel Güvenliğin Artırılması

Kullanımın kolaylaştırılmasının yanı sıra aynı zamanda genel güvenliğin de artırılması memnuniyet uyandırmaktadır. Bu aşamada kripto para işlemlerinin izlenebilirliğinin azaltılması yatırımları memnun eden kıstaslardandır. İşlemlere dışarıdan bir müdahale gelmesinin engellenmesi de temel kıstaslar arasında kendini göstermektedir.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.