Ethereum Nasıl Satılır?

Ethereum Nasıl Satılır
Ethereum Nasıl Satılır
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ethereum nedir; kripto para piyasanda Ethereum yarattığı ve madenciliği yapılabilen bir para birimidir. Yatırımcılar Bitcoin’den sonra en çok bu para birimini tercih etmektedir. Ethereum nasıl satılır; Madencilikle üretimi için özel donanımlı bilgisayarlar ve yazılımlar ile gerçekleştirilir.

Akıllı sözleşmeler ile güçlendirilmiş bir platform oluşturmak amacıyla geliştirilmiş bir ağdır. Ethereum nedir; İçerdiği uygulamalar ile ağ merkezi olmayan internettir. Zaman içinde piyasada değerlenerek yatırımcının en çok tercih ettiği para birimidir.

Ethereum nasıl satılır; kripto para piyasasında alım- satım işlemleri gerçekleştirilmektedir. Bunun için piyasada yer alan aracı kurumlar mevcuttur. Kurumların platformları ile gerçek paralar karşılığında satılır. Alıcının güvenilirliğinden emin olmak gerekir. Çünkü yapılan işlemin geri alınma ihtimali yoktur. Ethereum işlemleri için cüzdan oluşturmak gerekmektedir.

Ethereum Saklama

İlk çıkan para birimlerinden biri olması saklama için geniş imkanlar sağlamaktadır. Mobil, masaüstü, çevrimiçi yada donanım cüzdanlarına saklanabilir. Yatırımcı cüzdan tercihini kendisine uygun olandan yana yapmalıdır. Bu en pratik yolu ise deneme-yanılma yoludur.  cüzdan alma konusunda fikir oluşturması açısından en bilindik cüzdan alış adımları anlatılmıştır.

Ethereum Cüzdanı

  • MyEtherWallet adresinde hesap oluşturulur.
  • Cüzdan oluştur- İndir Keystore dosyası tıkla
  • İndirme işleminden sonra Iınderstand.contine tıkla
  • Gelen şifreyi kaydet.
  • Adres kaydet
  • Özel anahtar bölümüne gelen şifreyi yaz.
  • Bütün adımlardan sonra cüzdan adresi gelmektedir. Adres bütüm işlemler için önemlidir. Kaybedilirse bütün para yok olur.
Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir