Felixo – Giriş, İletişim, Güvenilir mi?

0 15

Sistem kurucusu olarak 3 ayrı yazılımcı olan arkadaşın isimlerinden bahsetmek mümkün olacaktır. Bu isimler Sefer Algan, Oğuz Yağmur ve Resul Gökhun’dur. Firma, kripto para olarak bilinen dijital varlıkların işlem fonu olarak geliştirilmiş, profesyonel bir sistemdir. Türk kuruluşu olarak müşterileri ile buluşan sistem, 2019 yılından beri hizmete girerek; günümüzde de kullanımını sürdürmektedir.

Felixo Giriş

https://www.felixo.com/tr adresine tıklayarak, sisteme girmeniz sağlanacaktır. Sistem üzerinden sağ üst bölmeden “Giriş” ya da “Kayıt ol” kısımlarından üyeliğinize ulaşmanız ya da yeni üye olmanız mümkün olur. Yeni üyelik için ise istenilen bilgiler ilk etapta e-posta adresiniz ve şifre oluşturmanız ile başlayacaktır. Daha sonra ise ayrıntılı bilgiler sorularak, kişisel verilerinizi girmeniz istenecektir. Tüm bunların sonrasında bir onay durumu söz konusu olarak üyeliğiniz aktive olur. Sorun çıkması ya da herhangi sıkıntı durumunda ise ne yapmanız gerektiğine “iletişim” bölümlü başlıkta yazan kısımlar ile ulaşmanız mümkün olacaktır.

Felixo İletişim

İletişim için https://www.felixo.com/tr/ticket adresini ziyaret edebilirsiniz. Bu sayede bir istek talebi oluşturarak, size dönmelerini sağlamanız mümkün olacaktır. Ayrıca site içerisinde bulunan adreslere bizzat başvuru da yapabilirsiniz.

Felixo Güvenilir Mi?

Sistem 3 yazılımcı arkadaşın birlikte kurduğu bir sistemdir. Dolayısı ile yazılım, donanım, güvenlik ve teknik alt yapı hususları, yazılım alanında başarı gösteren bu isimlerce sistematize edilmiştir. Dolayısı ile olası herhangi açık, zaten kendi alanları olan bu yazılımcı kurucular tarafından kapatılır. Bu bakımdan, platformun güvenli bir sistem olduğunu da söylemek mümkün olacaktır.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.