Filecoin Alınır mı? Filecoin Fiyatı, Piyasa Değeri

0 19

Filecoin hala nispeten yeni bir teknoloji olduğundan Filecoin alınır mı sorusu, yatırımcılar tarafından merak ediliyor. Nasıl kullanılacağı, işlemlerin doğrulanmasından kimin sorumlu olacağı da dahil, birçok bilinmeyen var.

Filecoin Kurucusu

Protocol Labs tarafından 2014 yılında Juan Benet tarafından kurulan Filecoin, aynı zamanda IPFS’yi oluşturarak sürecin finanse edilmesi için, birkaç Seed hissesi toplandı. Filecoin’i oluşturan ekip 2017 yılında, daha fazla gelişme göstermesi için token satışına başladı ve ortalama 205 milyon dolarlık bir sermaye elde etti.

Filecoin Güvenilir mi?

Verilen blok zincirinde güvenli, özel ve verimli bir şekilde depolama yapmak için tasarlanan Filecoin alınır mı? Güvenli yatırım yapılır mı konusu merak ediliyor. Bitcoin protokolüne dayanan kripto para, aynı iş kanıtı algoritmasını kullanıyor.

Bunun yanında farklı bir emisyon çizelgesine ve farklı bir depolama fiyatlandırma modeline sahiptir ve yenilikçi tasarımıyla övülen kripto para, önde gelen risk sermayedarlarından önemli yatırımlar aldı.

Filecoin Piyasa Fiyatı Piyasa Değeri

Filecoin ağında depolama alanı satın almak için kullanılan dijital varlık olan Filecoin alınır mı konusunda çoğu zaman yatırımcıların endişesi olabiliyor. Şu anda madeni para başına ortalama 4.50 USD üzerinden işlem gören kripto para, 306 milyon dolarlık piyasa değerine sahiptir.

Madeni para, son birkaç ayda değerinde önemli bir artış kaydetti ve uzun vadeli yatırımcılar için, güçlü bir yatırım olarak görülüyor. Kriptomat verilerine göre 4.60 EUR olarak en düşük Filecoin değeri onaylanırken; kripto paranın geçmişte 201.43 EUR tepe değeri kaydettiği de görülüyor.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.