Fred Ehrsham Kimdir?

0 4

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Coinbase’in kurucu ortağı olan Fred Ehrsham, kendini tam olarak anladığından emin olmadığını söyleyen biridir. Kripto para alanındaki deneyimi ve bilgisi, onu sektörde çok etkili bir oyuncu haline getirdi.

Dijital para cüzdanı ve platformu olan Coinbase’in kurucu ortaklarından olan Ehrsham, aynı zamanda Brian Armstrong ile ortaklık yaptı. Büyük ölçüde Bitcoin ve ethere yaptığı erken yatırım sayesinde, kripto zenginleri arasına girdi ve mezun olduğu Duke Üniversitesi’ne büyük bir bağış yaptı.

Fred Ehrsham; Başarılı Kariyer Hayatı

Amerikan vatandaşı olan, Duke Üniversitesinde lisans derecesi yapan Fred Ehrsham, servet kaynağı kripto para borsası ve self made ile yaptı. Miami Florida’da hayatını sürdüren Ehrsham, 34 yaşındadır.

Brian Armstrong ile 2012 yılında kripto para borsası olan Coinbase’i kuran Ehrsham, o dönemde Amerika’nın en büyük kripto komisyoncusu olarak tanındı. 2017 yılında Coinbase’den ayrılsa da yönetim kurulunda bulunmaya devam etti.

Coinbase hisselerinin ortalama %6’sına sahip olan Ehrsham, Coinbase’i 2021 Nisan ayında halka açılmasında büyük rol oynadı. 1 milyar dolar üzeri değere sahip olan kripto para yatırım şirketi Paradigm firmasını 2018 yılında kurdu.

Eğitim Hayatı ve Serveti

Coinbase’i kurmadan önce döviz tüccarı olarak Goldman Sachs’ta çalışan Fred Ehrsham, Duke Üniversitesi’nden mezun oldu.

Çocukluk ve ergenlik döneminde oyun içi dijital para birimlerini aşina oldu ve o dönemde saatlerde Warcraft oyunu oynadığını söyleyen Ehrsham gerçek zamanlı net servetinin 937 milyon dolar olduğu tahmin ediliyor.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.