FUD Kripto Paralara Zarar Vermeye Devam Ediyor!

0 9

Piyasalar üzerinde dolaşan FUD bulutlarının kripto para birimlerine oldukça olumsuz yönde etki ettiğinin de belirtilmesi gerekir!

Değer değişimi ile alakalı olarak inceleme yapıldığı zaman kripto para değer değişimleri ile diğer klasik yatırım araçlarının değer değişimi arasında büyük bir farklılık olduğu görülmektedir. Değer değişimleri konusunda aksaklık yaşanmaması için her bir etkeni göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Bu aşamada piyasada hakim olan Fear, Uncertainty ve Doubt kavramlarına da hakim olmanız gerekmektedir. Korku, belirsizlik ve şüphe kripto para piyasasında değer değişimlerinin olumsuz bir şekilde değişmesine etki etmektedir. Bu tür kavramların piyasanın geneli üzerinde değer değişimlerini etkileyerek tahminlerin dışında bir tablo ortaya çıkmasına neden olduğu da görülmektedir.

Avax Örneği

Daha fazla mesaj

FUD kavramının kripto para birimleri üzerinde ne derece büyük bir etkiye sahip olduğu konusunda özellikle Avax en büyük örneklerden bir tanesidir. Avax ‘ın piyasada ön plana çıkması için müdahalelerde bulunulduğu ve diğer kripto para birimleri ile alakalı finansal olarak soru işaretlerinin piyasaya yayıldığı iddia edilmektedir. Hatta son dönemlerde bunun iddia olmaktan çıkarak ses kayıtları ile de onaylanmış olduğu görülür. Ava Labs ise bu tür bir girişimlerinin olmadığı ve kendilerine atılan bu iftiranın asla peşini bırakmayacaklarını da belirtmiştir. Bu tür girişimlerin kripto para değer değişimlerinde spekülasyonun ne derece önemli olduğunu bir kere daha gösterdiği fark edilir.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.