Hangi Coin Alınmalı 2022

0 22

Kripto paralara, günümüzde yoğun bir ilgi olmaktadır. Yükselişe geçmesi beklenen, belirli kripto paralar yer edinir. Kripto paraların finansmanlar ve yatırımcılar tarafından ciddi derecede ilgi görmesi, yükselişe geçmesi adına çalışmaların yapıldığı da belirtilmiştir. Bunlar arasında, yer edinen belirli coinlerde bulunur. Hangi coin alınmalı 2022?

Hangi Coin Alınmalı 2022 Ve Özellikleri Nedir?

Dogecoin Doge; Muhteşem bir altyapıya sahip olması ile birlikte bana göre yatırımların üzerinden yapılması da, oldukça mantıklı bir durum.

Ethereum; Kripto para piyasası için oldukça önemli bir değere sahip, Bitcoin ile aynı eş değerde olması finans alanında da işlem görmesini sağlıyor. Yatırımcısı ve işlem hacmi açısından bakıldığı takdirde, yükselişe geçecek Kripto paralar içerisinde yer edinir.

Ripple; Yatırım alanının ve işlem hacminin geniş çapta olması, ileriki süreçlerde adından sıklıkla söz ettireceğe benziyor.

Tether; beklenen seviyelerin altında kalsa da, ileriki zamanlarda anlık bir yükselişe geçebilir. İşlem hacminin artış göstermesi ve yatırımcıların Tether Kripto para birimi üzerine yönelmesi gibi çeşitli çalışmalar, proje üzerinde sağlanmaktadır.

Yükselişe Geçmesi Beklenen Coinlere Yatırım Yapmak Riskli Mi?

Hangi coin alınmalı 2022, Kripto para borsası içerisinde ki, listelerin genel durumu aynıdır. Çoğu zaman ilk sıralardakiler ile hemen altındakiler yer değiştirirse de Bitcoin, Ethereum, Ripple gibi çeşitli Kripto paralar, çoğunluğun bildikleridir. Yükselişe geçecek Kripto paralar üzerinden bir yatırım yapmak, çoğu zaman riskli olsa da çoğu zaman da oldukça kazançlıdır.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.