Hangi Kripto Para Yükselir 2023

0 14

Kripto para piyasasında, binden fazla sanal para bulunmaktadır. Bu paralar çok fazla kazandırsa da, bazıları daha az bilinir. Peki, hangi kripto para yükselir 2023?  Yapılan araştırmalara göre yükselişte olan kripto paralar hangileridir? 

Kripto para piyasasına olan ilginin her geçen gün artmasından dolayı beraberinde farklı kripto paralar yükselişe geçerken, yeni kripto paralarda sunuluyor. Hangi kripto para yükselir 2023? İşte detaylar..

Hangi Kripto Para Yükselir 2023; Analistlere Göre Hangi Kripto Para Yükselir?

Hangi Kripto para yükselir 2023; Kripto paralar, piyasa dünyasıyla ilgilenen kişilerin bildiği değerlerdir. Popüler yatırımcıların tercih ettiği belli başlı birimler bulunurken, henüz yükselişe geçmemiş ya da orta hacimle bulunan para birimlerde mevcuttur. Ciddi bir yükselişe geçeceği söyleniyor. Kripto para piyasasında, kazanç elde etme potansiyeli yüksek olan birimler uzun vadeli yatırımcıların tercihidir.

İşte analistlere göre açıklanan yükselişteki kripto para birimleri;

  • Basic Attention Token‘ın (BAT)
  • SAND
  • Band Protocol (BAND)
  • Ve son olarak ATOM

Kripto Para Borsalarında İşlemler

Hangi kripto para yükselir 2023 konusunda, detaylar özellikle ilk kez yatırım yapacak kişiler tarafından merak ediliyor. Kripto para piyasasında işlem yapmak isteyen kişilerin, öncelikle olarak kendisine ait bakiyesinin bulunması önemli. Yükselişe geçen birimler üzerinden işlem yapmak için kripto para borsasından kendi hesabınıza real paraları Türk Lirası şeklinde aktarmalısınız. Bunun için almış olduğunuz bankadan hesap açmanız istenir. Hesabı açtığınızda, yaklaşık 20 dakika içerisinde gerçek paralar hesabınıza geçer.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.