Hangi Kripto Para Yükselir?

0 20

Kripto para piyasasında, binden fazla Kripto para yer edinir. Bazı Kripto paralar çok kazandırsa da, bazıları ise daha az bilinir. Yapılan araştırmalara göre hangi kripto para yükselir?

Analistlere Göre Hangi Kripto Para Yükselir?

Kripto paralar, piyasa dünyasında oldukça fazladır. Burada popüler yatırımcıların genel olarak tercihinde olan, belirli para birimleri bulunur. Fakat henüz yükselişe geçememiş ve orta hacimli olarak bulunan para birimlerinin de, yapılan araştırmalara göre ciddi bir yükselişe geçeceği söyleniyor. Kripto para piyasasında kazanç elde etme potansiyeli oldukça yüksek olan birimler, belirli analistlere göre açıklandı. Hangi kripto para yükselir? Bunlar;

  • Basic Attention Token‘ın (BAT)
  • SAND
  • Band Protocol (BAND)
  • Ve son olarak ATOM

Kripto Para Borsalarında Nasıl İşlem Yapılır?

Kripto para borsasında işlem yapabilmek için kişinin, kendisine ait olan bakiyesinin yer alması gerekir. Reel para olarak bulunan Kripto paralar, belirli bir bakiye olarak bulunduğu takdirde, alış ve satış işlemleri yapılır.

  • Kripto para borsasından kendi hesabınıza Reel paraları, Türk Lirası olarak aktarmak oldukça mümkündür. Bunun için adınıza ait olan bir bankadan hesap açtırmanız gerekir.
  • Hesabı açtığınız takdirde, Reel paralarınız 20 dakika içerisinde hesabınıza geçer. Bu işlem otomatik bir şekilde gerçekleşir. Paraların Türk Lirası olarak kullanılması, hesabınızda bulunan bakiyeye göre değişkenlik gösterir.

Kripto para borsalarının, kişinin kullanımına göre alış ve satış olarak farklı yöntemleri bulunur.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.