Hangisi Daha Değerli: Bitcoin Mi Bitcoin Cash Mi?

0 9

Hangisi daha değerli: Bitcoin Mi Bitcoin Cash mi? öğrenerek doğru yatırım yapabilirsiniz. Her iki kripto para da yatırımcılarına benzer özellikler sunuyor. Ancak piyasa değeri arasında ciddi fark bulunmaktadır.

Hangisi Daha Değerli: Bitcoin Mi Bitcoin Cash Mi?

Uzmanlar Bitcoin yatırımları kadar Bitcoin Cash yatırımlarının da yapılmasını tavsiye etmektedir. Kripto para birimleri içinde Bitcoin en çok bilineni ve en çok işlem değeri olandır. Bitcoin’ini Ethereum ve Ripple gibi kripto para birimleri takip ediyor.

Yatırımcıların en çok bu üç kripto para birimini kullanmasının nedeni ise yerleşik ve daha güvenilir olduklarını düşünmesidir. Diğer dijital paralara göre riskleri aynı olmakla birlikte duygusal güvende veriyor.

Bitcoin Cash ise Bitcoin’in datasının büyütülmesiyle oluşturulmuştur. Temel olarak Bitcoin ile Bitcoin Cash farklı şeyler değildir. Ancak halen birçok yatırımcı veya kurum farklı algılıyor. Bu durumda yatırımcıların ikisi arasında bir tercih yapmasına neden oluyor.

Bitcoin’e Göre Bitcoin Cash Değeri

Bitcoin ve Bitcoin cash: hangisini satın almalısınız karar vermeden önce her iki biriminde karşılaştırılması gerekir.

Bitcoin 2009 yılında Bitcoin Cash ise 2017 yılında oluşturulmuştur. 2021 yılında Bitcoin 64,000 dolar olurken Cash sadce 1,600 dolarda kaldı. Düşmelerde ise her ikisinin de ciddi dalgalandığını görüyoruz. Genel piyasa değeri ise Bitcoin için 960 milyar dolardan fazladır. Bitcoin cash’in piyasa değeri ise sadece 14 milyar dolardır.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.