Injective Protocol INJ Nedir? | Ne Vaat Ediyor, Altyapısı Nedir?

0 15

Kripto para ağındaki işlemlerin merkeziyetsiz hale gelmesi, oluşturulan merkezi platformların merkeziyetsizleştirilmesi için INJ protokolü geliştiriliyor. Injective Protocol INJ nedir? Belirlenen amaçları arasında, bu protokolün tüm paydaşlarının her birine eşit şekilde yetki verilmesi ve her platformda merkeziyetsiz işlemlerin sürdürülmesi yer alıyor. 2018 yılında Albert Chon ve Eric Chen tarafından Injective Labs adı verilen çalışma ortamında geliştirilmiştir.

INJ Ne Vaat Ediyor, Altyapısı Nedir?

Ethereum Sanal Makinesiyle çalışan INJ protokolü ayrıca Proof of Stake algoritmasıyla kullanıma uygun şekilde geliştirilmiştir.  Injective Protocol INJ nedir? Blokzincir piyasasının çeşitli kurumlar tarafından ele geçirilmesine ve merkezi hale getirilmeye çalışılmasına karşı kurulmuştur. Piyasadaki tüm aktörlerin merkeziyetsiz şekilde faaliyetlerini sürdürmesi, finans ile ilgili hiçbir kuruma hesap verme zorunluluğu oluşmaması hedefleniyor. Injective Chain olarak adlandırılan INJ ağı sadece bu protokolün yaratıcılarının değil herkesin yetki sahibi olacağı bir ortam haline getirilmek isteniyor.

INJ Arzı Ne Kadar Fiyatı Nedir?

Injective Protocol INJ Nedir; INJ protokolünün bugüne kadar piyasaya sürülen toplam token sayısı 50 milyona yaklaşmıştır. INJ tokeni için belirlenen toplam arz ise 100 milyon tokendir. Bugüne kadar yaşanan fiyat değişimleri incelendiğinde, en düşük fiyatına 0,6557 dolar seviyesiyle 3 Kasım 2020 tarihinde ulaştığı görülüyor. Injective Protocol’ün erişmiş olduğu en yüksek fiyat ise 30 Nisan 2021 tarihinde 25,01 dolar olarak kayıtlara geçmiştir.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.