Inter Milan Fan Token INTER Nedir? | Nasıl Kazılır?

0 15

İtalya’nın 1908 yılında kurulan Inter Milan takımının taraftar tokeni olarak piyasaya sürülmüştür. Inter Milan Fan Token INTER nedir? INTER kısaltmasına sahip olan tokenin 10 Eylül 2021 tarihinde ön satışına başlanmasıyla, Socios.com ve Inter Milan tarafından detayları açıklanmıştır. Kulübün taraftarları ve kulübün tokenine güvenen diğer kripto para yatırımcılarını bünyesinde toplamayı hedefleyen Inter Milan Fan Token, kulübe ciddi bir katkı sağlamaktadır. Piyasada tokeni olan, değerinin birçok kulüpten daha fazla olması nedeniyle dünya genelinde prestij yaratan bir süreçle karşılaşılıyor.

Inter Milan Fan Token INTER Nedir; Inter Milan Token Nasıl Kazılır?

Inter Milan Fan Token INTER nedir? INTER tokeninin bugüne kadar gerçekleştirilen temin etme süreçlerinde kazım ile ilgili bir çalışma buluşmuyor. Kazılabilen bir kripto para olmadığı için, Socios bünyesinde yer verilen oyunların oynanması halinde zamanla kazanılabiliyor. Madenciliği yapılamayan tokenin alınabilmesi için kripto para piyasalarındaki alım satım işlemlerini gerçekleştirebilir veya Socios.com üzerinden oyunları oynayabilirsiniz.

INTER Token Arz ve Fiyatı Ne Kadar?

INTER fan tokenin piyasaya sürüldüğü günden bu yana en yüksek fiyatı 10,76 dolar seviyesine ulaşmıştır. En yüksek seviyeye 25 Eylül 2021 tarihinde ulaşan token, en düşük fiyatına ise 6,72 ile 14 Eylül 2021 tarihinde inmiştir. Arzı sınırsız olmayan, bu nedenle fiyatı birçok tokenin oldukça üzerindeki seviyelerde seyreden INTER için 1.850.010 arz belirlenmiştir.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.