Internet Computer Alınır mı? Internet Computer Fiyatı, Piyasa Değeri

0 19

Kullanıcılarının blok zinciri ağına katılmasını ve yönetmesini sağlayan utility tokeni olan Internet Computer alınır mı noktasında dikkat edilmesi gereken noktalar ve kripto paranın güvenilirliği söz konusudur.

Internet Computer Kurucusu

DFINITY Vakıf, internet bilgisayar protokolü üzerine kurulu, halka açık blok zinciri ağ platformu olarak oluşturulan Internet Computer Dominic Williams tarafından 2016 Ekim ayında kuruldu.

Genel merkezi İsviçre Zürih olan Internet Computer; kar amacı gütmez ve internet bilgisayarını geliştirme amacıyla çalışan bir kuruluştur.

Internet Computer Güvenilir mi?

Güvenilirliği çeşitli faktörlere bağlı olan Internet Computer alınır mı noktasında önemli husus; kripto para biriminin geliştiricileri ve kullanıcıları tarafından uygulanan güvenlik seviyesidir.

Kripto para biriminin genel popülaritesi; yaygın olarak kullanılıyorsa, bilgisayar korsanları tarafından hedef alınma olasılığı da yüksek olacaktır. Kripto para fiyatlarının oynaklığı da güvenilirliğini etkileyebilir.

Internet Computer Piyasa Fiyatı Piyasa Değeri

Uzun vadeli yatırımcılar için Internet Computer alınır mı konusunda ICP fiyat tahminleri değişkenlik gösteriyor. Kripto para biriminin gelecek birkaç ay içinde değerini kaybedeceği düşünülüyor.

Küçük yatırımcılar için risk teşkil ettiğini düşünülen Internet Computer, piyasa fiyatı ve piyasa değeriyle de ön plana çıkabilir. Son 7 gün içinde %6.84 oranında yükselişe geçen kripto para birimi; son 24 saat içinde %5.98 oranında düşüş yaşadı.

Internet Computer piyasa fiyatı son bir saat içinde %2.67 oranında yükselirken; güncel dolaşımdaki arzı ise 241.554.818.055 ICP olarak güncellendi.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.