Kredi Çekilip Bitcoin Alınır mı

Kredi Çekilip Bitcoin Alınır mı
Kredi Çekilip Bitcoin Alınır mı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kredi çekilerek Bitcoin alınır mı? Çekilen krediden zarar edilir mi? Bitcoin ne kadar yükselirse kredi faizini karşılar?

Bankalardan kredi çekerek Bitcoin almak yasal değil. Bankalara kredinizi onayladığında size bu krediyi kripto para vb. yerlerde kullanmayacağım tarzında bir sözleşmeyi onaylatıyor. Tabii ki para hesabınıza geçtikten sonra bunu bankanın takip etmesi mümkünat dahilinde değil.

Kredi Çekilip Bitcoin Alınır mı; Kredi Çekip Bitcoin Almak Karlı mı?

Kredi Çekilip Bitcoin Alınır mı; Kredi faizleri ülkemizde son zamanlarda oldukça yüksek seviyelerde. Eğer bunu bir yatırım olarak görürseniz yani çekeceğiniz kredinin taksitlerini ödeme imkânınız varsa karlı olabilir ama kurtarıcı olarak görüp kredi taksitlerini ödeyecek durumunuz yok ise bu başlı başına bir risk olup asla tavsiye edilmez. Özetle 100.000 TL krediyi 24 ay ile çektiğinizde ortalama aylık ödemesi 6.000 TL ile 6.500 TL arasında olacaktır. Geri ödemesi ise yaklaşık 150.000 TL civarındadır.

Dosya masrafı ve benzeri şeyler çıkıldığında ise elinize 97.000 TL civarı bir para geçer. Bunu BTC’ye yatırıp beklediğinizde BTC’yi hangi aşamada aldığınız en önemli etken olacaktır. Tarihi düşüş yaşayan Bitcoin’i en dip zamanında yani 18.000 dolar olduğunda almış olsanız an itibarıyla 24.000 dolar olduğu için 97.000 TL’niz aşağı yukarı 130.000 TL olmuş olacaktı. 6.000 dolarlık yükselişe rağmen kredi faizini dahi karşılamıyor. Özetle, kredi çekilip Bitcoin alınır mı; son derece riskli olup bu riski göze alabilecek durumu olanlar için ideal bir seçim olabilir.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoBurda ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!