Kripto Alım Siteleri Nelerdir ? Nelere Dikkat Edilmelidir.

0 12

Kripto Alım Siteleri :Son zamanlarda önemli bir yatırım aracı haline gelmiş olan Kripto para  doğru borsalardan alınıp satılması gerekmektedir. Maalesef yeni yeni gelişmekte olan bir alan olmasından dolayı devletlerin ciddi anlamda yasal düzenlemeler yapmaması, kötü amaçlı kişilerin “dolandırıcılık” yapmak için seçtikleri yeni bir alan haline gelmesini etkilemiş haldedir. Bu yazımızda, Kripto para alım satımı için güvenebileceğiniz platformlardan söz edeceğiz.

Bitcoin Sitesi Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Kripto para borsaları ya da daha özel adlarıyla Bitcoin siteleri, güvenirlik, şeffaflık, hacim ve coin sayısına göre değer edinmektedir. Düşük hacimli, güvenlik noktasında gerekli önlemleri almamış sitelerden uzak durmanızı şiddetle öneririz.

En Güvenilir Kripto Para Siteleri Hangileridir?

Kripto Alım Siteleri:2009 yılından bu yana hayatımıza yavaşça giren ve son kertede çoğu insanın yeni bir yatırım alanı olarak tercih etmiş oldukları Kripto para birimleri için öncelikle güvenilir bir borsanın bulunması gerekmektedir. Borsalar, hem Kripto para ticaretinin yapıldığı yerlerdir hem de cüzdan olarak kullandığınız alanlardır. bu yüzden Kripto para sitesi seçimi yaparken itibarı yüksek, güvenirliğini kanıtlamış ve yorumlarda hakkında pek negatif düşüncenin olmadığı siteleri tercih etmeniz gerekir. Peki, en güvenilir Kripto para siteleri hangileridir? İşte en güvenilir kripto para siteleri…

  1. Binance
  2. Bitlo.com
  3. Bitpanda
  4. Coinbase Pro
  5. Bitfinex
  6. Bitstamp
  7. Kraken
  8. Kucoin
  9. CEX.IO
  10. Paribu

Dünyanın En Büyük Bitcoin Sitesi: Binance

CZ tarafından 2017 yılında kurulan Binance, 2021 verilerine göre 24 saatlik işlem hacmi 37 milyar doları bulan bir site. Güvenlik ve kullanıcı deneyimi açısından son derece aktif bir şekilde hizmet verdiği için ve çok sayıda kripto para seçeneğini bulunduğu için dünyanın en çok kullanılmakta olan kripto para borsalarından biri olmayı başarmıştır. Günlük 28 milyon ziyaretçisi bulunan Binance, 260’a yakın kripto para seçeneğine sahip ve 876 farklı para birimi ile değiş-tokuş yapma olanağı sunmaktadır.

Binance, 2017’de kurulmuş olmasına rağmen kullanıcı deneyimi açısından hızlı bir giriş yaparak birçok yatırımcıyı kendine çekmeyi başardı. Bilgisayar ve mobil uygulaması ile her kullanıcının kolaylıkla işlem yapmasını sağlayan Binance, aynı zamanda kullanıcıların varlıklarını da güvence altına alan bir platform olması ile dikkatleri üzerine çekmektedir.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.