Kripto Para Ayı Sezonu Ne Zaman Başlıyor 2023?

0 14

Kripto para piyasasında, ayı sezonu boğa piyasasının tam tersidir. Yani piyasada karamsarlığa işaret ediyor. Kripto para ayı sezonu ne zaman başlıyor 2023? Büyük çaplı düşüşler yaşanmaya başladığında ayı sezonunu anlayabilirsiniz. 

Kripto para piyasasında, her zaman kazanmak mümkün değil! Belirli zamanlarda ciddi düşüş görülmektedir. Bu noktada, kripto para piyasası için ayı sezonunun başladığı görülür.

Kripto Para Ayı Sezonu Ne Zaman Başlıyor 2023; Kripto Para Ayı Sezonu Ne Kadar Sürer?

Kripto para ayı sezonu başladığı zaman, kısa sürede bitmesi beklenir. Çünkü riskli bir süreçtir. Ciddi oranlarda kayıplar yaşanır. Bitcoin, 2017 yılında en çok konuşulan konulardan biri olmayı başarmıştır. Yaklaşık 20 bin dolar seviyesine ulaşmıştır. 4 yıla yakın süren ayı sezonunun gerçekleşmesinden dolayı ciddi bir oranda kayıp oldu.  Vermiş olduğumuz örnekle beraber ayı sezonunun, 4 yıl kadar sürebileceği anlaşılmaktadır. Yani piyasadaki dalgalanmalara göre sezonun ne kadar süreceği değişir.

Daha fazla mesaj

Kripto Para Ayı Sezonu Nasıl Anlaşılır?

Kripto para ayı sezonu ne zaman başlıyor 2023, kripto parada ayı sezonunu anlamak için piyasadaki büyük çaplı düşüşler baz alınır. Eğer ki %20 oranında düşüş varsa ayı yasasının göstergesidir. Bu durumda yatırımcıların dikkatli olması önerilir. Boğa piyasasında nasıl yukarı yönlü ivmeler kişiye kazandırıyorsa ayı piyasasında da tam tersidir. Yani karamsarlığa işaret eder. Düşüş trendi başlar. Bu noktada kişi yatırım yapmaktan korkabilir. Doğru risk analizleri devreye girmeli..

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.