Kripto Para Piyasaları 12 Ekim İtibariyle Canlılığını Koruyor!

0 3

Kripto Para Piyasaları 12 Ekim İtibariyle Canlılığını Koruyor!; Tüm dijital varlıkların toplam piyasa değerinin şu anda 829 milyar dolar olduğunu gösteren verilere göre kripto para piyasaları, 12 Ekim itibariyle canlılığını koruyor! İşte tüm detaylar…

Hemen tüm yatırımcılar tarafından sık sık sorgulanan kripto para fiyatları, 12 Ekim 2022 tarihi itibariyle, canlılığı korumayı başardı. Bitcoin, Ethereum fiyatları ne oldu?

Kripto Para Fiyatları Sorgulanıyor!

Yatırımcılar yatırımlarını korumak için, sıklıkla kripto para fiyatları konusunda sorgulama yapıyor. Kripto para fiyatlarında 12 Ekim sorgulaması yapan yatırımcılar; Bitcoin, Dogecoin, Ethereum, XRP gibi kripto para ve altcoinlerini fiyatlarını merak ediyor.

  • Bitcoin 18.702 dolar seviyelerindeyken Ethereum 2.243.3520 dolar civarlarında devam ediyor.
  • Litecoin 49.7254 dolar olurken, Tron 0.0599 dolarda kaldı.
  • Ripple 0.4515 dolar olurken, Bitcoin Cash 104.0492 dolar bareminde kaldı.
  • Decentraland 0.6028 dolar ile kripto para birimlerinin düşüş gösterdiği görülüyor.

Dünya genelinde güvenli şekilde kripto para alım satımı yapabileceğiniz birçok kripto para borsası yer alıyor. Bu borsalardan biri olan Binance, Türkiye’de de birçok yatırımcı tarafından tercih ediliyor.

Türkiye’de Faaliyet Gösteren Borsalar

Türkiye’de birçok yatırımcı, tüm dünyada olduğu gibi Binance borsasını tercih ediyor. Ancak farklı kripto para borsası da Türk yatırımcılar için hizmet veriyor. BTC Türk, Bitlo, Paribu, Biteksen, Xtremcoin bunlardan sadece birkaç tanesidir.

Bunun yanında kripto para madenciliği, birçok kişi tarafından ülkemizde de tercih ediliyor. Farklı madencilik türleri bulunuyor. GPU madenciliği, ASIC madenciliği, CPU madenciliği, bulut madenciliği yapılabiliyor.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.