Kripto Para Piyasaları Yatay Harekete Devam Ederken Durgunluk Devam Ediyor!

0 5

Kripto Para Piyasaları Yatay Harekete Devam Ederken Durgunluk Devam Ediyor; Kripto para piyasaları, çoğu kripto paranın nispeten sabit kalmasıyla, son birkaç hafta içinde yatay hareket etmeye devam etti. Bu durgunluk, bazılarının bunun bir piyasa çöküşünün işareti olup olmadığını sorgulamasına neden oldu.

Dünden bu yana yatay hareketlerine devam eden kripto para piyasası toplam piyasa değeri, 915 ila 925 milyar dolar arasında dalgalanma potansiyeli gösterirken, fiyat hareketlerinin önemli ölçüde etkilendiği ABD tüfe verileri açıklandı. Bu da fiyatların aşağı düşmesine neden oldu.

Piyasa Endeksi Etkileniyor!

Dün itibariyle DXY endeksi 112 seviyelerine gerilerken; bugün yükselişe geçerek, 113 bandına geri dönüş yaptı. Amerika vadeli endeksi sabah saatleri itibariyle pozitif hareket etmeye devam ediyor ancak, piyasaların açılmasıyla yönü eksiye çevrildi.

Bugün 19bin 200 dolar seviyelerinde olan Bitcoin, bu seviyelerde reddedilirken, son saatlere doğru oynaklık arttı ve 19bin doların altını test etmeyi gördü.

Daha fazla mesaj

Baskı gören kripto para piyasasında Ethereum ise 1300 dolara çıkmaya zorlanırken, güne 1275 dolar seviyesiyle alımlar gördü ve akşam saatlerine doğru bu ivme düşmeye başladı.

Bunun yanında kripto para piyasasında, en büyük 10 kripto para içinde yer alan Ethereum ve XRP, kısmi artış görürken, son 24 saat içinde %18 oranında değer kazandı. XRP altcoini 6.26 dolara yükselirken, haftalık kazanç ise %50’nin üzerine çıktı.

Kripto para piyasasında Hedera, Ethereum Name Service ve Convex Finance %5 bandında yükselişe geçerken, ilk 100 sıralamada en çok kazandıran üç kripto para olmayı başardı.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.