Kripto Para Sektöründe Üretim Sıkıntısı Olacak Mı?

0 3

Kripto Para Sektöründe Üretim Sıkıntısı Olacak Mı; Kripto para madencileri için bazı kısıtlamalar meydana gelebilecek gibi görünüyor. Bu konuda ise kripto paraların bir balon gibi olduğunu ve ne zaman patlayacağının asla belli olmadığını ileri süren kişiler şuan gerçekten tetikte bekliyor gibi. Gelinen son  nokta ise bazı kişileri gerçekten korkutuyor. Öyle ki çıkış noktaları oldukça bağımsız olarak merkezi olmayan bir para birimi olan kripto paraların aynı dolar veya aynı altında olduğu gibi olumlu ve gerek ise olumsuz çok fazla söz duymak mümkün oluyor.

Bu konuda ise kripto para dünyasında ciddi bir gerileme söz konusu olması da çığ gibi büyüyor. Kiminin her an değer kazanacağını söylediği kripto paralar için bazı yorumlar da her an dibe batacağı konusunda oluyor. Öyle ki son zamanların neredeyse en fazla çöküşünü yaşıyor. Bu konuda kripto paralarda söz konusu olan bir gerileme mevcut ve gerileme hızını asla kesmeden devam ediyor.

Kripto Para Korkutmaya Başladı!

Kripto parada söz konusu bir çöküş olması ve aynı zamanda yaşanan bu çöküş daha önce hiçbir şekilde yaşanmamış olan bir çöküş olarak karşıya çıkıyor. Bütün haberlere ek olarak ise yen bir haber olan kripto para üretimi hakkında yapılacak olan kısıtlamaların söz konusu olduğu oluyor. Bu konuda aynı zamanda kripto yatırımcılarını derinden bir korku hissine kapılmalarını sağlıyor.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.