Kripto Paralar Son Durumu Hakkında Bilgi!

0 8

Kripto para piyasası üzerinde ciddi bir hareketlilik meydana gelirken aynı zamanda bu hareketlilik Bitcoin, Ethereum, Altcoinler üzerinde de hızlandı. Haftanın başlarına doğru düşüşte olan kripto paralar son 2 gün içerisinde yeniden hareketlenmeye ve yükselişe geçmeye başladı. Öyle ki bize ulaşan yeni bilgilere göre de piyasa hızında son 24 saat içerisinde yüzde 601 gibi bir değer kaydedildiği ve bu bağlamda ise 1,09 trilyon dolara çıktığı gözlemlendi. Bitcoin fiyatı 20 bin dolar iken bir anda 21 bin dolara çıkarak yeni bir yükseliş meydana geldi.

Buna ek oalrak Ethereum’da ise yüzde 5,4 gibi bir değer kazanarak Bitcoini takip etti. ETH yeni ve güncel oalrak 1714 dolara çıkarak gündeme girmeye ve hareketliliği yakından takip etmeye başladı .

Kripto Para Artışı Yükselmeye Devam Ediyor !

Kripto paralar sürekli olarak yükselirken altcoinler üzerinde de ciddi hareketlilik meydana geliyor. Gündemden düşmeyen kripto paralar sürekli olarak hareketlenmeye devam ederek grafik değerlerinde hızlı bir artış yaşandığı gözlemleniyor. XRP fiyatı ise bu coinleri takip ederek yüzde 4,1 değerinde artış gözlemlenirken DOGE yüzde 504 artış ile birlikte 603 cent değerine ulaşmış oluyor. Buna ek olarak ise XRP 34 cent üzerinde seyretmeye başladığı görülüyor.

Kripto paraların artışından etkilenen altcoinler de ciddi bir grafik değişikliği söz konusu oluyor.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.