Kriz Rekorları Yeniden Mi Geliyor?

Kriz Rekorları Yeniden Mi Geliyor
Kriz Rekorları Yeniden Mi Geliyor
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Senenin başı itibari ile Batı ülkeleri ve Rusya arasında yaşanan problemler nedeni ise enerji fiyatlarında yüksek bir artış gözlenmişti. Buna ek olarak ise çok fazla ülke de son 40 yılın en yüksek düzeyde enflasyon rakamları ile karşı karşıya kalmıştık, aynı zamanda ise tedarikler sırasında ise çok fazla sorun ve hisse piyasası üzerinde ise çok ciddi ve önemli düşüşler konusunda oldukça olumsuz bir tablo ile karşılaşmıştık. Bütün bunların yanı sıra dünyanın en büyük yatırım bankalarının bile krizin bankacılık sektörüne kadar ciddi sıçramalar meydana geldiğini açıklamıştı ve bankaların bile kritik dönmeden geçtiği belirtilmişi. Ancak bütün bunların düzelmeye başladığı da yeniden bildirilmesine ek olarak tarih yeniden tekerrür etmeye başladı. Hal böyle olunca akıllara krizin yeniden mi gelecek sorusu gelmeye başladı.

Krizlerin Bitcoin Üzerine Etkileri

Dolar artışları ve krizler ile birlikte bitcoin de dip fiyatlar ile karşı karşıya kalmıştı. Geçtiğimiz günlerde yeniden bir artış gözlemlenmeye başlanan bitcoin yine kafaları karıştırdı. Öyle ki bitcoin son rekor fiyatı olarak bilinen 69,000 dolarak oran ile %70 seviyesinden daha fazla bir değer kaybına sahip olmaya başladı.

Bu bağlamda bitcoin üzerinde yeniden bir artışın meydana gelmesi ile birlikte de önemli olan katalizör beklenirken yanında ise bankacılık krizleri yaşanmasını da beraberinde getirebilir. Kısacası önümüzde bulunan süreçler boyunca kripto para ve bitcoin oranlarında ciddi bir piyasa artışı ile birlikte volatil geçmeye devam edilecek gibi bir izlenim söz konusu oluyor.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoBurda ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!