Kyber Network (KNC) Nedir? Token Verileri

Kyber Network (KNC) Nedir
Kyber Network (KNC) Nedir
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kyber Network (KNC) nedir; katılımcıların üçüncü kişilere gerek duymadan sanal paralarını değiştirebildikleri ERC-20 temelli bir tasarıdır. 2017 tarihinde piyasaya sürülmüş bir merkez üstü finans (DeFi) tasarısıdır. Tasarı DeFi uygulamasında en uygun fiyattan token  alışveriş olanağı sunar.

Yarov Velner, Loi Luu ve Victor Tran geliştirmiştir yerel para birimi KNC olarak belirlenmiştir. Tokenler yatırımcılarına düzenekte arzu ettikleri değişimler konusunda oylama ve oy hakkı verir. Kyber Network amacı sanal paraların değişimini sağlar. Rezerv/havuz sistemi ile ticareti yapılmak istenen varlığa müşteri olmasa da hemen işlem yapılır. Kyber Network çeşitli DeFi uygulamasının sermayesini bir yerden ulaşımını sağlar.

Kyber Network Nasıl Çalışır?

Farklı DeFi sermaye havuzlarına tek merkezden ulaşım sağlar. Üçüncü kişilere gerek olmadan katılımcılara hemen ticaret olanağı verir. Geliştirildiği eşsiz yapısı ile yaratıcılara destek olarak geliştirilmiştir. Bu şekilde farklı blok zincirleri ile birleşmesini kolaylaştırır.

2021 yılında Kyber Network, Kyber DMM adı ile dinamik piyasa yapıcı anlaşmasını sunmuştur. Bu anlaşmaların maliyetlerini düzenlemek, gelirleri artırmak ve swap işlemlerinde slippage oranlarını minimum seviyelerde tutmak için çalışır.

Kyber Network (KNC) Token Verileri

Kyber Network (KNC) nedir; Kyber Network düzeneğinde yönetim ve hizmet tokeni olarak çalışır. ERC-20 temelli olan bu tokenin maksimum arzı yoktur. KNC token hareketli bir yapıdadır. Düzlemde bulunan nakit ve gelişmeyi ileri taşımak için Kyber DAO aracılığı ile yeni token geliştirir ya da tokenleri yakar. KNC yatırımcıları düzlemde yapılan her işlem için maliyet geliri alır.

Kyber Network Crystal Tokeni Farkı Nedir?

Kyber projesinin yönetim ve hizmet sağlayıcı tokeni olarak geliştirilmiş ola KNC token projede için gerekli ve önemlidir. Dinamik piyasa yapıcı anlaşması ile devamlı gelişen bir teknoloji ile çalışır ve platformda gerçekleşen her işlemden KNC’ lerini kitleyenler kazanç sağlar.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoBurda ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!