Loopring (LRC) Nedir? Çalışma Şekli Nasıl?

Loopring (LRC) Nedir
Loopring (LRC) Nedir
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Loopring (LRC) nedir; merkez üstü borsaları ilerlemesini sağlamak için geliştirilmiş bir düzlemdir. Bu düzlem Ethereum blok ağında bulunan ve katılımcıların borsalarda varlık alışveriş izni verir.

Loopring (LRC) nedir; merkez üstü borsa değil amacı emir denkleştirme ile merkez üstü alışveriş işlerini basitleştiren layer-2 anlaşmasıdır. Loopring, ağına yollanan bütün emirleri rezerv sepetlerine biriktirir ve emirleri çeşitli borsaların emir defterleri yardımı ile doldurur. Merkez üstü ve merkezi olan borsalar Loopring yapabilir, her borsaya erişim olanağı vererek katılımcılara büyük piyasalarda en uygun fiyatlara ulaşmalarını sağlar. Akıllı sözleşmeler ile çalışan bütün düzlemler LRC ile birleşebilir. Loopring (LRC), Daniel Wang geliştirmiştir.

Loopring Çalışma Şekli Nasıl?

Loopring ile ticaret yapmak isteyen kalıtımcıların borsaya ücret yatırması şart değildir. Ether Delta, Bitshares ve IDex benzeri merkez üstü borsalarda da Ethereum aracılığı ile düzleme para yatırmak şarttır. Fakat Loopring sermayeler devamlı katılımcıların sanal cüzdanlarında saklanır ve hiçbir zaman emirler kilitlenmez.

Yapılan her işlemde yatırımcıların sermayelerinde tam yetkiye sahip olur. İptal etme, yenileme ve değiştirme imkanları verir.

Loopring Madencilik Faaliyeti Nasıl Yapılır?

Ring madencileri, bütün katılımcıların talep edilen işlemler gerçekleşene kadar tahtalar ile emir doldurma işlemi yapılır. Gerçekleştirilen bu işlemler için madenciler Loopring tokeni olarak ödeme ya da emir için ödenen son fiyattan kar elde eder. Madencilik faaliyetini gerçekleştirenlere uygun fiyatları tespit etme için adaletli ücret verme ve satış yapanların en iyi karşılığı elde etmelerini sağlar.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoBurda ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!