LTO Network (LTO) Nedir? Çalışma Sistemi

LTO Network (LTO) Nedir
LTO Network (LTO) Nedir
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

LTO Network (LTO) nedir; 2018 tarihinde Legal Things One Network ismi ile geliştirilmiştir. Kolay kanuni işlemlerin blok zincirleri ile gerçekleştirilmesine olanak vermek amacı ile geliştirilmiştir. LTO Network hedefi kanuni bağlanma anlaşmaları ile gereklikleri ve işlemler için sanal dağıtık defter kayıtları sunar. Bu hedef ile gerçekleştirilen blok zincir ağı merkez üstü işlemler akışı getirir ve halka açıktır.

LTO Network Çalışma Sistemi

LTO Network fikir birliği sağlamak için Least Proof of Work anlaşmalarından faydalanır. Fikr birliği ile minimum LTO token yatırımcılarını sistem içerisine alır. LTO Network teknik ve ekonomik olarak iki çeşit White Paper yayınlamıştır.

LTO Network (LTO) nedir; LTO Network tokenlerini iki farklı zincir üzerinde dağıtır. Bu tokenler ERC-20 ve LTO ana tokenleridir. Seçkin katılımcılar piyasada işlemleri yapılmayan ana ağ tokenlerini alabilir. Piyasada işlem yapılan tokenler ERC-20 tokenleridir.

Ethereum tabanlı ERC-20 tokenleri ile işlem yapmak için değişim yapmak isteyen yatırımcı maliyetlere katlanmak zorunda kalırlar.

LTO Network Faydaları Nelerdir?

  • Hukuki alanlarda kanuni işlemlerin neden olduğu iş ve kağıt maliyetini yok etmek amacı ile işlemleri sanal evrene taşımayı hedefler.
  • Kanuni kararların bütünü merkez üstü sistemler ile halka açık olarak paylaşılır ve üzerinde anlaşma sağlanan kararlar açık ve korunaklı olur.
  • LTO yapmayı taahhüt etti özellikler ve problem çözümleri teori olarak kalmış, gerçek hayatta uygulanamamıştır.
  • LTO madencilik faaliyeti gerçekleştirilmez.
Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoBurda ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!