Metamask Avalanche Çığ Ağına Nasıl Bağlanır?

0 14

Metamask Avalanche Çığ Ağına Nasıl Bağlanır; Metamask sistemi ile Avalanche blok zincir eşleştirmesini yapmak için öncellikle metamask cüzdanı kurmanız gerekmektedir. Popüler kripto para blok zincir bağlamalarını yapmak için Avalanche ağ bilgilerini ve blok zincir kimlik bilgilerini bilerek işlem yapmalısınız.

Metamask Avalanche Çığ Ağına Nasıl Bağlanır;Avalanche İle Metamask Ağına Bağlanma

Avalanche blok zincir sistemini Metamask hesap ağına bağlamak için öncellikle metamask hesabı açmanız gerekmektedir. Cüzdan oluşturmak için Metamask üzerinden bilgilerinizi girerek hesabınızı doğrulayın. Ardından hesap seçenekleri üzerinden ‘’ayarlar’’ bölümüne geçin. Ayarlar bölümünde yer alan ‘’ağlar’’ seçeneğinde yer alan bilgi formunu doldurarak Metamask hesabınızda blok zincir bağlama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Metamask Avalanche Çığ Ağına Nasıl Bağlanır;  Avalanche bağlamak için öncellikle blok zincir bilgilerini edinmeniz gerekmektedir. Metamask hesabınızdan ağlar bölümüne giderek kısa zamanda ağlar üzerinden eşleştirme yapabilirsiniz.

  • Avalanche ağ adı Çığ olarak seçilmelidir.
  • Zincir kimliği 43114 olarak belirlenmiştir.
  • Sembol türü AVAX olmalıdır.
  • Gezgin URL üzerinden ve PRC üzerinden adres eklentisi yapılmalıdır.
  • İşlem sonrası kayıt seçeneği kullanılarak Avalanche blok zincir bağlantısı kurulacaktır.
  • Avalanche ağına bağlanmak için bilgileri doğru girmeniz ve süreci tamamladıktan sonra kaydet tuşuna basmanız gerekmektedir.

Metamask Avalanche Çığ Ağına Nasıl Bağlanır; Avalanche ağı bağlama işlemleri kolay ve kişiseldir. Hemen bağlamak için Metamask hesabınız üzerinden ayarlar bölümüne giriş yapmanız ve ağlar üzerinden bilgileri girerek süreci başlatmanız kolay olacaktır.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.