Metamaskı Farklı Blok Zincirlerine Bağlama

0 9

Kripto para blok zincirinde üretimin adım adım ilerlemesi için Metamaskı farklı blok zincirlerine bağlama işlemi yapabilirsiniz. Bu işlem için Blockchain ağına bağlanma adımını gerçekleştirmeli, kripto para cüzdanınız üzerinden işlem adımlarını takip etmelisiniz. Popüler platformlara bağlama işlemlerinizi gerçekleştirerek, blok zincirler arasında bağ kurma işlemlerini yapabilirsiniz.

Metamaskı Farklı Blok Zincirlerine Bağlama; Metamask Cüzdan Açma

Metamask cüzdanı açarak cüzdanınız üzerinden NFT gibi farklı birimleri blok zincire geçirme şansı elde edersiniz. Kolay bir işlem olan Metamaskı farklı blok zincirlere bağlama işlemi dakikalar içinde tamamlanacaktır. İşlemleri yapmak için adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

  • Metamask cüzdanı açmak için e posta bilgilerinizi giriniz.
  • İşlem aktivasyon linkini onaylayarak süreci tamamlayınız.
  • Ardından ‘’settings’’ bölümünden ayarlarda ‘’ağlar’’ linkine gidiniz.
  • Networks bölümünde para biriminizi seçerek yeni eklemelere açınız.
  • Ağ adı, RPC URL ve ChainID kimliklerini doğrulayarak işlemi tamamlayınız.

Metamaskı Farklı Blok Zincirlerine Bağlama; Metamask hesabı üzerinden ağlar bölümündeki bilgileri girerek, blok zincir bağlama eşleşme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kullanacağınız sembol ve kripto para seçenekleri karşınıza çıkacaktır. Metamask sistemine kolay bir şekilde bağlama yapabilirsiniz.

Akıllı zincir, Çığ zincir, kronos, binance ve çokgen özelliklere göre Metamask sistemi üzerinden seçenekleri değerlendirin. Ağ adı ve zincir kimliğini girerek süreci tamamlayabilirsiniz. Kimlik bilgileri, para birimi sembolü ve blok gezgini URL tanımlanmasını yaparak sürecin tamamlanası gerekmektedir. İşlem doğru yapıldığında Metamask ile blok zincir hesabınız birbirine bağlanacaktır.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.