Metaverse İstanbul Arsa Alma

0 36

Metaverse sanal gerçeklik dünyasında, belirli noktaları seyahat edebileceğiniz gibi şimdilerde arsa alımı araştırılıyor. Metaverse İstanbul arsa alma işlemi için güvenilir bir site bulup üyeliğinizi oluşturmalısınız. Arsa alımı ile beraber arsa satışı da gerçekleşiyor! 

Metaverse bünyesinde arsa almak istediğiniz zaman, öncelikli olarak sanal arsa satışı yapan bir site bulmanız gerekiyor. Bu sitede üyeliğiniz oluşturmalısınız. Üyelik aşamasından sonra İstanbul arsa fiyatları Metaverse dünyasında çıkacaktır. 200 liradan, 20 bin liraya kadar arsalar mevcut. Detaylı bilgilendirme için yazımızı inceleyebilirsiniz. 

Metaverse İstanbul’dan Nasıl Arsa Satın Alınır?

Metaverse İstanbul arsa alma işlemi için öncelikle olarak;

  • TheSandbox mehtap verse platformunda hesabınızı oluşturmalısınız. Hesabınızı oluşturduktan sonra kendi profilinize  SAND yüklemeniz gerekiyor.
  • Çeşitli borsalar üzerinden satın alma işlemi yapmanız mümkün. Platformlar sanal cüzdanlara da bağlanmaktadır. Yani sanal kripto para cüzdanınız varsa, bağlantıyı gerçekleştirdiğiniz zaman buradan da alım ve satım yapabilirsiniz.
  • Platformların belirlediği coinler ile alım ve satım kısa bir sürede gerçekleşiyor. İstanbul’da tercih ettiğiniz herhangi bir noktada arsa alma işleminde, fiyatlandırma yukarıda belirttiğimiz gibi 20 bin liraya kadar bulunmaktadır. Ancak popüler konumlarda, bu miktarın arttığını görebilirsiniz. 

Metaverse Dünyasında İstanbul Sanal Arsalarına İlgi Yoğun 

Metaverse İstanbul arsa alma işlemi, şimdilerde oldukça popüler! Sanal evrende deyim yerinde ise kapış kapış İstanbul’daki arsalar satılıyor. Anadolu yakası sahilinde boş arazi bile kalmadığı söylenmektedir. Sanal gerçeklik teknolojisinin geliştirilmiş versiyonu olarak tanımlanan Metaverseevreninde, 11 bini aşkın parselin İstanbul üzerinden satıldığı gözüküyor. Türkiye’de toplamda, 20000 parsel satışı gerçekleşmiştir.

Metaverse İstanbul Arsa Fiyatları

Metaverse İstanbul arsa satın almak isteyen kişiler, fiyatlarını merak ediyor. Örneğin İstanbul’un bağcılar ilçesinde,Metaverse parsel 135 TL’dir. Ortaköy sahilinde bu rakam 500 TL’ye kadar çıkıyor. Parseller küçük olduğu için miktar düşmektedir. Ancak parseller arttığı zaman Metaverse arsa alımında ki fiyatlar da, aynı şekilde artar. Tabii yalnızca arsa değil saray, cami, köprü gibi sembol alanların tamamı satışa sunulmaktadır. Çırağan caddesi üzerinden parsel almak isteyen kişiler için bu durum

neredeyse imkânsızdır. Bu nokta popüler olduğundan dolayı, Metaverse kullanıcılar arsa alımını yapmıştır. 

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.