Mobil Bankacılıktan Bitcoin Nasıl Alınır

0 14

Bitcoin mobil ödeme, mobil bankacılıktan Bitcoin nasıl alınır? İşte Cep Bank ile Bitcoin satın almayla ilgili merak edilenler…

Banka havalesi, anında havale, sanal kartlarla ödeme gibi çeşitli yöntemlerle kripto cüzdanınıza yatırım yapabilirsiniz. Mobil bankacılıktan Bitcoin nasıl alınır; Mobil bankacılık uygulamasıyla borsa hesabınıza para yatırdıktan sonra tüm dijital paraları satın alabilirsiniz.

Mobil Bankacılıktan Bitcoin Nasıl Alınır; Mobil Bankacılık Kabul Eden Kripto Para Borsaları

Online alım satım işlemlerinin gerçekleştirilmesini sağlayan kripto para borsaları arasında seçiminizi yapmanız gerekiyor. Türkiye’deki yetkili makamlar tarafından, kripto para borsalarının hangilerine yönelik güvenli hizmet verildiğine dair açıklama yapıldığını inceleyebilirsiniz. Yetkili ve resmi kripto para borsalarındaki ödeme süreci hakkında genel bilgiler şu şekildedir;

  • Gerekli izinleri almış olan borsaların Türk lirası para birimiyle yatırım kabul ettikleri ödeme seçenekleri arasında Cep Bank bulunuyor.
  • Banka havalesiyle tüm para transferleri 10 dakikadan kısa süre içerisinde gerçekleştiriliyor.
  • Kamu bankalarından ve özel bankalardan mobil bankacılık yöntemiyle kripto para cüzdanınıza para transfer edebilirsiniz.
Daha fazla mesaj

Banka Uygulamalarından Bitcoin Alınır Mı?

Mobil bankacılıktan Bitcoin nasıl alınır; Mobil uygulaması bulunan bankalar, direkt olarak Cep Bank üzerinden BTC alınmasını sağlamıyor. Mutlaka aracı bir kurumun kullanılması, kripto para borsası olarak faaliyet gösteren kurumdan alım talebi oluşturulması gerekiyor.

İlk olarak yerli veya yabancı borsalardan birinde hesap oluşturulması, hesaba para yüklenmesi şarttır. Kripto para cüzdanınıza TL veya farklı bir para birimiyle yatırım yaptıktan sonra, borsadaki hesabınızdan BTC alabilirsiniz.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.