Narkasa – Giriş, İletişim, Güvenilir mi?

0 122

Firmanın sistemi, dünyaca standart olmuş ve son teknolojilerin kullanımı ile hazırlanmış bir platform olarak; kullanıcıları ile buluşur. Platformun kolay kullanım sağlayan arayüzü bulunur. Ayrıca sitesi hem güvenli hem de hızlı şekilde, dijital para alım satım işlemlerinin gerçekleştirilmesine yardımcı olur. Sistem; 10-12 ayrı dil ile kullanıcılarına hizmet sunar. Son iki yılda ise hacmini büyütmüştür. Platform, Türkiye merkezli olarak faaliyet gösterir. 2017 yılı içerisinde kurulan sistemin kurucusu ise Erdal Kaya’dır.

Firma Giriş Adresi

Sistemine girmek için sadece https://narkasa.com/ adresi üzerine tıklamanız yeterli olacaktır. Açılan sayfadan “giriş” ya da hesabınız olmaması durumunda “hesap oluştur” kısımlarından üyeliğinize ulaşabilirsiniz. Üyeliğiniz olmaması durumunda ise üyelik işlemi sağlayabilirsiniz. Bunun için “hesap oluştur” kısmına tıklayarak gereken yönlendirmeleri takip etmeniz yeterli gelecektir. Sonrasında ise bir onay ve doğrulama işlemi gerektirir. Tüm bu güvenlik için gereken durumların ardından ise, sistem üzerine para yatırıp; istediğiniz işlemi, alım ve satımı ya da para saklama durumunu güven ile gerçekleştirebilirsiniz.

Firma İletişim

Sistemin henüz iletişim ve numara hususu faal olarak işlem görmemektedir. Bu bakımdan platforma ulaşmanız gerektiğinde, https://support.narkasa.com adresinden mail yolu ile iletişim sağlamanızı mümkün kılar. Platformun sosyal medyalarını da takip ederek iletişim kurabilir ya da sistemi daha iyi anlamak isteyebilirsiniz.

https://twitter.com/narkasacom

https://www.linkedin.com/company/narkasacom/?originalSubdomain=tr

Narkasa Güvenilir Mi?

Sistem; Dünya üzerinde bulunan tarafsız dijital para denetim şirketlerince, düzenli bir şekilde denetim görmektedir. Bu bakımdan Türkiye merkezli olarak; güvenilir bilinen borsa isimleri arasında ismini duyurmayı başarmıştır.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.