Near Protokol (NEAR) Nedir?

Near Protokol (NEAR) Nedir
Near Protokol (NEAR) Nedir
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Near Protokol (NEAR) Nedir; Dijitalleşen dünya standartlarında, insanların hayati ihtiyaçlarını gidermek adına kullandıkları yegâne araç olan paranın günümüz dünyasında gelmiş olduğu son nokta olan kripto paralar, özellikle yatırımcılar tarafından yoğun ilgiye maruz kalmaktadır.

Merkeziyet olmadan alım satım işlemlerinin gerçekleştirildiği bu piyasalar, bazı sistemler tarafından düzenlenmektedir. Kripto piyasası hakkında güvenilirlik araştırması yapan kullanıcıların karşısına sıklıkla çıkan sorulardan biri ise “Near Protokol (NEAR) Nedir” olmaktadır.

Near Protokol (NEAR) Nedir; Güvenilir Mi

Oldukça güçlü bir işletim ve altyapı sistemini elinde bulunduran ve son dönemde Etherium (ETH)’a rakip olarak işaret edilen Near Protocol; 2018 senesi ağustos ayında ortaya çıkan ve eski Microsoft çalışanları tarafından geliştirilen bir sistem olarak yatırımcılarla buluşmuştur.

Belli bir merkezi olmayan kripto varlıkların kullanımını ve tüketimini kontrol altına almayı ve bu konuda müşterilerinin güvenliğini esas alan sistem, kullanıcılarından aldığı olumlu yönde geri dönüşler ile piyasadaki rekabet farkını ortaya çıkarmaktadır.

Kripto varlıkların ölçeklendirilemez olmasına karşı müşterilerin akıllarındaki soru işaretlerini gidermeyi amaçlayan ve bu konuda kendi sistemini sağlam temellerle oluşturan uygulama kullanıcılardan tam not almaya devam etmektedir.

Near Protocol Avantajları

Near Protokol (NEAR) Nedir sorusuna cevap arayanlar için kısaca açıklamak gerekirse; NEAR kısaltması ile piyasaya sunulan jeton, yatırımcılara büyük meblağlarda kazanç imkânı sunarken, ölçeklendirilebilir piyasası ile hisse bedeli dağıtarak yatırımcılarını doğru şekilde bilgilendirmeyi amaçlayan bir kripto varlık sistemi olarak belirtilebilir.

Sistem her 12 saatte bir düzenlemiş olduğu açık arttırmalar ile sağlayıcıları seçmekte ve yatırımcılarından oy alarak kullanıcı memnuniyeti esas alınan bir sistem inşa etmeye devam etmektedir. NEAR jetonu Türk lirası ile işlem görebilen sayılı kripto varlıklar arasında yer almaktadır.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoBurda ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!