Pancake Swap Alınır mı? Pancake Swap Fiyatı, Piyasa Değeri

0 10

İki kullanıcı arasında alışverişe izin veren dijital varlık Pancake Swap alınır mı, güvenilir bir yatırım mı konuları, bu kripto paraya yatırım yapmak isteyen yatırımcılar için ön plana çıkıyor.

Pancake Swap Kurucusu

Pancake Swap; otomatik piyasa oluşturma sistemi (AMM) kullanan Binance Akıllı Zinciri olan BSC üzerine kurulmuştur. Bir grup anonim geliştirici tarafından 2020 Eylül ayında oluşturulan Pancake Swap; yatırımcılara %0.2 oranında düşük takas ücreti de sunuyor.

Pancake Swap Güvenilir mi?

Yatırımcılar için Pancake Swap alınır mı konusunda her yatırımcının güvenilirliği, akıllı sözleşme ile doğrulanır. Bu sistem, üçüncü şahsa ihtiyaç duymadan, güvenli ve verimli alışveriş yapılmasını sağlıyor.

Daha ucuz ve daha hızlı işlem özelliği sunan Pancake Swap; SushiSwap’a göre; diğer protokolleri, piyangoları, IFO’ları ve verim çiftçiliği gibi yan özellikleri de yatırımcılara sunuyor.

Pancake Swap Piyasa Fiyatı Piyasa Değeri

Uzun vadeli yatırımcılar için tasarlanmış yeni bir kripto para birimi olan Pancake Swap alınır mı konusunda kripto para; Bitcoin gibi geleneksel kripto para birimlerine daha istikrarlı ve güvenli bir alternatiftir.

Pancake Swap ayrıca; zaman içinde değerinin artmasına izin veren benzersiz bir algoritmaya sahiptir. Bu nedenlerle, finansal geleceğini güvence altına almak isteyen herkes için, iyi bir yatırım olacaktır.

Bunun yanında Pancake Swap; 2022 Mayıs ayında ortalama 4.24 USD civarında olması beklenirken; en düşük ve en yüksek fiyatları 3.84 USD ve 4.36 USD olması öngörülüyordu.

Haziran 2022’de en düşük işlem maliyeti 4.21 USD ve en yüksek 4.57 USD olan Pancake Swap Temmuz 2022 yılında ise en düşük 4.29 USD’ye düşmesi bekleniyor. En yüksek değer olarak ise 4.79 USD olması bekleniyor.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.