Phoneix Global Coin Nedir ? Ne İşe Yarar ?

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Phoneix Global Coin Nedir ? yeni nesil ve kullanıcı dostu merkezsiz uygulamaların (dApps) desteklenmesi için tasarlanmış bir blockchain ağı olarak tanımlanabilir. Phoneix platformu reel dünyamızda yer edinen varlıkları blockchain teknolojisiyle buluşturmayı hedefliyor. Geleceğin ekonomik sisteminde mühim bir yere haiz olacağını her insana ispat eden blockchain teknolojisi dünyada bulunan her türlü varlığa ev sahipliği yapabilecek kapasiteye haiz.

En İyi ve Güvenilir Kripto Para Sitesi Hangisidir ? Nasıl Seçilir ? yazımızı okumak için tıklayabilirsiniz…

Phoneix platformu da bu kapasiteyi ortaya çıkarmayı hedefliyor. Phoneix Global platformunun kendi kripto parası PHB olarak anlatım ediliyor. Ağda gerçekleşen her işlemin tamamlanmasını ve kullananların ağ olanaklarından en iyi halde faydalanmasını bu kripto para olası hale getiriyor. Phoneix blockchain ağı Binance borsasının zeki zinciriyle bağlantılı bir ağ olarak biliniyor. Üstelik bu ağın tek bağlantılı olduğu ağ Binance’ın zeki zinciriyle sınırı olan değil. Phoneix platformu Phoneix Global Coin Nedir ? Ethereum (ETH), Solana (SOL), NEO (NEO) ve Tron (TRX) ağlarıyla da bağlantılı. Phoneix platformu bu kadar blockchain ağını bir araya getirerek bünyesindeki kullanıcılara benzersiz hizmetler sunmayı hedefledi. Platformun sunmuş olduğu hizmetler içinde iddialı yenilikler de bulunuyor. Bunlardan birisi de büyük veri (Big Data) ismi verilen teknolojiye dayandırılmış bir suni zeka (AI) hizmeti benzer biçimde anlatım edilebilir. Phoneix platformunun tanıtıcı yazısında yer edinen verilere nazaran bu suni zeka hizmeti birleşmiş öğrenme (federated learning) ismi verilen bir teknolojiden faydalanılarak sunuluyor. Bu içerik süresince Phoneix Global coin (PHB) platformunun sunmuş olduğu olanaklardan, projenin geçmişinden, hangi ülkeden çıktığından, ekosistemde nereye gelebileceğinden bahsedeceğiz. Elbette platformun kripto parası PHB coin’e yönelik değerlendirmelerde de bulunacağız.

Phoneix Global Coin Geleceği Nasıl ve Neyi Vaat Ediyor?

Phoneix Global Coin (PHB) platformu, her blockchain teşebbüsü benzer biçimde kullanıcılarına bazı yenilikler sunuyor. Bunların başlangıcında reel dünya hizmetlerini dijital varlıklara dönüştürüp satabilme imkanı yer alıyor. Bunun yanı sıra Phoneix platformunun öteki kullanıcılar için yan zincirler oluşturma olanağını da olası hale getirmiş olduğu söylenebilir. Bu sayede dileyen kullanıcılar Phoneix ana ağını kullanarak ölçeklenebilir hizmetler alabiliyor. Projenin vadettikleri içinde ağda kullanılan iki kademeli konsensüs mekanizması da bulunuyor. Bu algoritma yardımıyla kullananların ağ üstünde merkezsiz uygulamaları (dApps) emin ve etken bir halde başlatabilmesi olası.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir