Polygon Alınır mı? Polygon Fiyatı, Piyasa Değeri

0 18

Poligon bir kripto para birimi değil, Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilmiş dijital bir varlıktır. Peki Polygon Alınır mı? Güvenlik açığı var mı soruları, yatırım yapacaklar için önemlidir.

Polygon Kurucusu

Polygon (MATIC); Jaynti Kanani, Anurga Arjun ve Sandeep Nailwal tarafından 2017 Ekim ayında Hindistan’da kuruldu. Ethereum’dan destek alan ve blok zinciriyle ölçeklenebilir bir kripto paradır.

Polygon Güvenilir mi?

Çoğunlukla güvenli ve emniyetli olduğu düşünülen Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilen Polygon alınır mı konusunda, her zaman bir risk olduğu unutulmamalıdır. Polygon, bir dizi güvenlik önlemi uygulamak ve bir hisse kanıtı algoritması kullanmak da dahil olarak, blok zincirinin güvenliğini sağlamak için bir dizi adım attı.

Genel pazardaki dalgalanmalardan potansiyel olarak etkilenebilir. İlgili riskleri anlamak için, yatırım yapmadan önce, herhangi bir kripto para birimini dikkatlice araştırmak gerekir.

Polygon Piyasa Fiyatı Piyasa Değeri

Polygon kripto para birimi, kısa vadeli yatırımcılar için, iyi bir yatırım değildir. Bunun yanında Polygon alınır mı konusunda, uzun vadeli yatırımcılar için, iyi bir yatırım önerisi olabilir.

Polygon’un fiyat-kazanç oranı yüksektir. Bu da diğerlerine kıyasla pahalı olduğu anlamına gelir. Polygon ayrıca, yüksek bir temettü verimi vardır. Bu da karının çoğunu hissedarlara ödediği anlamına gelir.

Kullanıcıların Ethereum ağından Polygon (MATIC) yatırma ve jetonlarla etkileşime girme olanağı bulunuyor. 2022 Haziran ayında Polygon; ortalama 8 milyar MATIC madeni parasıyla piyasa değerini 5 milyar USD’nin üzerine çıkardı.

Bunun yanında Haziran 2022’de 0.63 USD değerinde olan Polygon, %4 oranında artış gösterdi. Uzmanlara göre 2025’in sonunda MATIC’in 15.13 USD’ye ulaşacağı ve 54.85 USD’ye çıkacağı düşünülüyor.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.