Popüler Olan Altcoin Yerden Yere Vuruldu Ve Çarpıcı Açıklamalar Söz Konusu Oldu!

0 11

CyberCapital kurucusu olarak tanından Justin Bons açıklamalarında Solanayı hedef aldı ve çarpıcı açıklamalarda bulundu. Açıklamaları ardından  kullanıcıları şaşkına çevirdi. Justın Bons SOL hakkında ağ kesintilerinin çok olduğu, başarısızlıklarının olduğunu ve aynı zamanda skandalları ile sert bir şekilde eleştirdi.

Bu eleştirisini ise Twitter üzerinden kullanıcılar ile paylaştı. Yaptığı açıklamada Solana hakkında ise ciddi bir aldatmaca platformu olduğunu ve kripto paraların aldatıcı yöntemler ile şişirildiğini vurguladı. Yapmış olduğu paylaşımda çok sık şekilde ağ kesintilerinin yaşandığını ve çok başarısız bir platform olduğunu vurguladı. Buna ek olarak ise kripto para araştırmacısı olan Bons, dolaşım sırasında ise 3,2 milyon Sol bulunduğunu buna ek olarak ise dolaşım sırasında meydana gelen arıza nedeni ile de gerçek arızanın 20 milyondan fazla olduğunu öne sürdü.

Solana Hakkında Çarpıcı Açıklamalar Yapıldı

Daha fazla mesaj

Solana uzun zamandır çok fazla ağ kesintisi ile birlikte gündem olması ile kripto para toplulukları tarafından gündemden düşmüyor. Aynı zamanda çarpıcı açıklamalar ardından da tekrar gündem haline gelmiş bulunuyor. Yaşanan teknik arızalar ile birlikte çok fazla çarpıcı konuşmalara maruz kalan sol istikrarlı bir şekilde büyümeyi sürdürüyor. Hal böyle olunca yaşanan teknik arızalara rağmen nasıl bu kadar hızlı bir büyüme olduğu ise merak konusu oluyor. Bütün bu açıklamalara rağmen Sol NFT piyasasında yüzde 24’lük pazar payına ulaşmayı yakaladığı görülüyor.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.