Quarkcoin Nedir? Piyasa Değeri

0 11

Quarkcoin nedir; Global ticaret standartlarını sağlama hedefi olan blok zincir olan QuarkChain projesinin yerel ERC-20 tokenidir. Heterojen parçalanma teknoloji sayesinde firmaların alanlarında öncü olmasını hedefi ile geliştirilmiştir. Piyasa değeri; Boyutu ve seri olarak işlem gerçekleştirmesi sayesinde QuarkChain ödeme aracı haline gelmesi, farklı ticaret alanları ve sosyal medya uygulamalarına uyumlu hale getirmişlerdir.

Quarkcoin Özellikleri

  • Bir blok zinciri ile farklı işlem seçeneklerine, para birimlerine ve defterlere destek sağlayan yatırımcılara açık bir zincirdir.
  • PoW ve PoSW kombinasyonu ile geliştirilmiştir. İçerdiği yenilikler ile Ethereum ağında olun DApp’ ları kullanabilmektedir.
  • 100, 000 üzerinde zincir veya daha fazlası ile TPS erişebilirliği hedeflemektedir. Ölçülebilir olması ile ilgi toplamıştır.
  • Sanal cüzdanlar aracılığı ile basit bir kullanım sunmaktadır.

Quarkcoin Madenciliği

İşbirlikçi madencilik ile bireysel olarak madencilik faaliyeti gerçekleştirme imkanı sunmaktadır. Üzerinde bulunduğu ana zincir veya ilave zincirler ile madencilik yapılabilmektedir.

Quarkcoin Hangi Borsada

Quarkcoin Binance, Bithumb, KuCoin, Gate.io, BitGlobal, WazirX, Upbit, ve CoinEx borsalarında işlem görmektedir. Bu borsalar ile piyasa içerisindeki fiyat hareketleri takip edilebilmektedir. Quarkcoin nedir; Borsaların çalışma şekileri, kullanım koşulları ve işlem komisyon oranları hakkında ayrıntılı bilgilere resmi web sitelerinde ulaşılabilmektedir. Yatırımcılar tercih ettikleri borsa platformlarına kayıtolarak çalışmaya başlayabilirler.

Quarkcoin Güncel Veriler

Quarkcoin (QKC) genel olarak değer düşüşü yaşamaktadır. Piyasa değeri; 23 Kasım 2022 tarihli olarak işlem hacmi 288.704.044 TRY. İşlem fiyatı 0,155365 TRY. Ayrıca 0.0000005179 BTC ve 0.000007451 ETH değer kaybı uzun süredir devam etmektedir.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.