Rus Bilim Adamları Kripto Para Madenciliği İçin Yeni Bir Yol Geliştirdi

0 13

Rus bilim adamları, geleneksel yöntemlerden daha verimli ve daha ucuz olan kripto para madenciliği için, yeni bir yol geliştirdiler. Bu yeni yöntem; kripto para biçiminde ödüller kazanmak için zor matematik problemlerini çözmek için, güçlü bilgisayarlar kullanır.

Bilim adamları; yöntemlerinin geleneksel yöntemlerden daha verimli ve daha ucuz olduğunu, yakında kripto para madenciliği için, standart yol haline gelebileceğini söylüyorlar.

Kripto Para Madenciliği Yapmanın Yeni Yolu Nedir?

Mevcut yöntemlerden daha verimli ve daha ucuz olan kripto para madenciliği için geliştirilen yeni yol iş kanıtı madenciliği olarak adlandırılan yeni tekniktir. Jeton kazanmak için, karmaşık matematik problemlerini çözmek için, bilgisayar algoritmalarını kullanılır.

Araştırmacılar; yöntemin diğer kripto para birimlerini de madencilik yapmak için kullanılabileceğine inanıyor. Yöntem; geleneksel madencilik yöntemlerinden daha verimlidir ve pahalı ekipman gerektirmiyor.

Yeni Yol Nasıl İşleyecek?

İş kanıtı madenciliği, bilgisayarların kripto para kazanmak için karmaşık matematik problemlerini çözdüğü süreçtir. Bu sorunları çözmek zor olabilir ve bunları ilk çözen bilgisayar, kripto para ile ödüllendirilir.

Bu işlem Bitcoin ve Ethereum dahil olmak üzere, birçok farklı kripto para birimi tarafından kullanılıyor. Kullanıcıların zor matematik problemlerini çözmesini gerektirecek iş kanıtı madenciliği; Bitcoin ve diğer kripto para birimlerini güvence altına almak için kullanılan süreçtir.

Madenciler blok zinciri işlemlerini doğrulamak ve taahhüt etmek için ödüllendirilir. İş kanıtı madenciliği, bir kriptografik bulmacayı çözerek, işlemin meşruluğunu doğrulama sürecidir. Bulmacayı ilk çözen madenci, kripto para birimi bloğuyla ödüllendirilir. Bu süreç, blok zinciri işlemlerini güvence altına almak ve doğrulamak için kullanılır.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.