Shiba 1 Dolar Olur Mu?

0 12

Shiba, geçtiğimiz yılların en çok dikkat çeken kripto para birimleri içerisindedir. 2021 yılında, piyasanın dalgalı denizlerinde yatırım yapmayı sevenlerin odağında bulunuyordu. Kişiler için umut vaat etmektedir. Peki, Shiba 1 dolar olur mu?

Shiba 1 Dolar Olur Mu; Detaylar Nedir?

Shiba 1 dolar olur mu, Kripto para biriminin bir doları oluşabilmesi için güncel fiyatını %4.000.000 üzerinde artış gerçekleştirmesi gerekiyor. 2021 yılına dönecek olursak yüzde 49 milyon yükselen kripto para birimi için bu sayı baktığımız zaman imkansız görünmemektedir. Ancak 1 dolarında, imkansıza yakın olduğunu da beraberinde göstermektedir.

  • Şu anki toplam arzı, yaklaşık 550 trilyon. Yani tüm dünyada dolaşımda olan 550 trilyon adet Shiba kripto para biriminin tokeni bulunuyor. Toplam piyasa değeri ise 13 milyar dolara yakındır.

Eğer ki;

  • Kripto para birimi 1 dolara ulaşırsa toplam piyasa değeri 550 trilyon dolara çıkacaktır. Kıyaslamamız gerekirse, kripto para piyasasının şu anda toplam değeri 1,92 trilyon Shiba’nın 1 dolara ulaşması için tüm kripto paraların toplamından 230 kat daha fazla değerli olması gerekiyor.
  • Bu örnek dışında, tekrar bir örnek verirsek 2020 yılında dünyadaki tüm ülkelerin toplam GSYH’si 85 trilyon dolardı.  Shiba 1 dolara ulaşması durumunda, bu miktarı yaklaşık 6’ya katlaması gerekiyor. Daha net bir şekilde ifade etmemiz gerekirse, 1 dolara ulaşma durumu düşük değerlere sahip olduğundan dolayı imkânsızdır.
Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.