Shiba En Yüksek Kaçı Gördü TL?

0 18

Shiba en yüksek kaçı gördü TL? Shiba, sanal kripto para birimi ile ticarete başlayanlar için en yüksek ve en düşük değerlerine yazımızda yer verilmiştir. İncelediğiniz takdirde hem sanal para birimini tanıyabilirsiniz. Hem de en yüksek görmüş olduğu miktarı öğrenmeniz mümkün!

Shiba En Yüksek Kaçı Gördü Tl; Shiba Yüksek Değeri

Shiba Inu (SHIB), merkeziyetsiz ekosisteme dönüşen tokendir. İlk lasmanı esnasında %50’si Vitalik Buterin’in Ethereum cüzdanına aktarılmıştır.

  • Binance, Bkex ve Coinbase Exchange üzerinde kripto para biriminin alım ve satım işlemlerini yapabilirsiniz. Alım ve satım açısından bakıldığı zaman çoğunluğun tercih ettiğini söyleyebiliriz. Temel sebebi piyasa dalgalanmalara karşı, kişilere kazanç getirmektedir.
  • Kripto paranın popüler işlem Türkleri ise Shıb/Usd, Shıb/Cad, Shıb/Eur, Shıb/Php, Shıb/Inr ve Shıb/Idr şeklinde bulunmaktadır 24 saatlik işlem hacmi $1.719.737.150 idi.

Shiba en yüksek kaçı gördü TL? Kripto para birimi, 2021 yılının ocak ayında tüm zamanların en yüksek fiyatına ulaşmıştır. Bu süreçten sonra değeri yüksek kripto para birimleri arasında bulunuyor.

  • 2021 yılının ocak ayında, kripto para birimine yatırım yapan kişilerin kazançlarını kat ve kat artırdığını söyleyebiliriz. Son 24 saatte 0,9 yüzdelik oranda arttı. Toplamda 1 katrilyon arzı bulunmaktadır. Binance, şu anda bunun ticaretin yapıldığı aktif piyasadır. Shiba en yüksek fiyatı $0,000086158837.
Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.