Shiba Uzun Vadede Ne Olur?

0 12

Shiba uzun vadede ne olur? Kripto para birimi ile ilgilenenler için en çok merak edilen konu başlıkları içerisinde gelmektedir. Detayları araştırdık! Yatırımlarınızı yapmadan önce bilmeniz gerekenleri öğrenebilirsiniz.

Shiba Uzun Vadede Ne Olur; Beklentileri Karşılıyor Mu?

Shiba kripto para birimi, genellikle imkansızlığı başaran birimler içerisindedir. 2021 yılına dönecek olursak, buradaki inanılmaz başarısını kripto para birimi ile ilgilenen kişiler hatırlayacaktır. Hızlı yükselişini kimse beklemiyordu.

  • Bilindiği gibi bir dönem Metaverse oyunları inanılmaz derecede ön plandaydı. Bunun en iyi örneklerinden birisi Dogecoin!
  • Shıb Tokeni, 2020 yılında piyasaya sürüldüğü zaman hiç ilgi görmemişken Dogecoin ve diğer pazarlama stratejileri arasında büyük bir ivme kazanmıştır.

!!! Şu anda, tüm zamanların en yüksek fiyatının gerisinde! 2023’te ise herkesi şaşırtabilir.

Shiba Yıllar Boyunca Hareketliliği

  • Shiba, 2020 yılının Ağustos ayında geliştirilmiştir. Tokenlerin başlangıcında miktarı 1 katrilyondur. Neredeyse sıfırdan işlem görüyordu.
  • Elon Musk gibi önemli isimlerin, Shiba birimiyle ilgili paylaştığı tweetler sonrasında çok hızlı bir yükselişe geçti.
  • Mayıs 2021 yılında, toplam arzın yarısı Ethereum ağının kurucusu olan Vitalik Buterin’e teslim edildi. Buradakilerin %90’ını hemen yaktı ve böylece değerini yükseltti. Kalan %10’luk bölüm ise Buterin tarafından hayır kurumlarına bağışlanmıştır.

!!! En değişken kripto para birimi olduğunu söyleyebiliriz. Uzun vadede dalgalanmalara göre kişilere kazanç getirir. Kesin bir durum söylenemiyor.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.