Solana Alınır mı? Solana Fiyatı, Piyasa Değeri

0 13

Merkeziyetçi olmayan ve Blockchain teknolojisine ihtiyaç duymadan açık kaynak projesiyle Solana alınır mı? Yatırımcılar güvenilir yatırımlar yapabilir mi konuları merak ediliyor.

Solana Kurucusu

Proof of History PoH konsessüs algoritması kullanılarak oluşturan Solana, 2017 yılında Anatoly Yakovenko tarafından yaratıldı. Aynı zamanda projeye Qualcomm’da görev yapan Greg Fitzgerald da destek verdi.

Solana Labs projesi adı altında oluşturulan kripto para, 2020 yılında yatırımcıların kullanımına açılmış oldu.

Solana Güvenilir mi?

Solana (SOL) kripto para birimi, güvenli bir şekilde uygulanması ve kullanıcıların cüzdanlarını ve özel anahtarlarını korumak için, uygun önlemleri alması koşuluyla güvenli kabul edilir.

Bunun yanında tasarrufu ön plana çıkaran yatırımcılar için aynı kaliteyi sunmayı amaçlayan Solana; beklenmedik şekilde artan ücret ya da aniden çıkabilecek vergi problemlerinin olmaması dolayısıyla Solana alınır mı konusunda yatırımcılar, düşük işlem maliyetleriyle yatırım yapmayı düşünebilir.

Solana Piyasa Fiyatı Piyasa Değeri

Yüksek düzeyde güvenlik ve istikrar sunduğundan, uzun vadeli yatırımcılar için ideal olan Solana alınır mı noktasında yatırımcılar; düşük enflasyon oranına sahip olduğundan ve diğer kripto paralar kadar değişken olmadığından yatırım yapabilir.

Piyasaya sürüldüğünden beri değeri, istikrarlı şekilde artan ve şu anda borsalara çıktığı ilk zamandan daha yüksek fiyattan işlem gören kripto parayı satın alanların, şimdi projenin uzun vadeli potansiyeline inandığını da gösteriyor.

Uzmanlara göre Solana’nın 2022 yılında daha da yükseleceği ve potansiyel şekilde yıl sonuna kadar zirvede kalacağı öngörülüyor. Buna göre Solana’nın haziran ayında piyasa değeri 202.765.131.171 olurken; işlem hacmi ise 26.599.260.602 TL olarak belirlendi.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.