Solana Kaç TL Olacak?

0 16

Solana kaç TL olacak, Solana kripto para biriminin Türk lirası açısından dönüşümü ne kadar? Konu ile ilgili detaylar yazımızda! İnceleyerek öğrenebilirsiniz.

Solana Kaç TL Olacak; Solana Hakkında

Solana kaç TL olacak, Solana Kripto para birimidir. Merkeziyetsiz finans çözümleri sağlamak amacıyla blackcoin teknolojisinin iznine ihtiyaç duymadan yapısına dayanan açık kaynak projesidir.

  • 2017 yılında, ilk projeler başlarken merkezi İsviçre’nin Cenevre kentinde bulunan Solana Foundation tarafından 2020’de tam olarak kullanıma açılmıştır. Solananın sunmuş olduğu en önemli yeniliklerden birisi, konsensus algoritmasında yatıyor.
  • Protokolün daha fazla ölçeklenebilir olmasını sağlamaktadır. Bu da kişilerin kullanılabilirliği açısından avantajları göz önüne seriyor. Blackcoin üzerinde sunmuş olduğu inanılmaz derecede işlemler sayesinde kripto para ekonomisinde de sık sık adından söz ettirmeyi başarmıştır.
  • Hem transferler, hem de akıllı sözleşme yürütme işleminde önemli ölçüde kısaltmaktadır. Kurumsal ölçekte de ilgi topladığını söyleyebiliriz. 2020 yılı itibariyle Coinmarketcap listesinde, 42.sırada yerini alıyor.

SOL / TRY Fiyat Dönüştürücü

Solana Kripto para biriminin Türk Lirası açısından dönüşümü şu şekildedir;

  • 1 Solana yaklaşık 789,67 TL değerindedir. güncel fiyatı 788,41 TRY, 24 saatlik işlem hacmi 21.656.055.705 TRY.
  • SOL / TRY bu fiyatların piyasadaki verilere göre güncellendiğini bilmeniz gerekiyor. Solana yapılan incelemeler doğrultusunda 24 saattir düşüştedir. Dolaşımdaki arz 348.837.849 SOL coin.
Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.