Storj Nedir? | Ne Vaad Ediyor?

Storj Nedir
Storj Nedir
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Storj, bulut depolama platformudur. Açık kaynaklı bulut depolama platformu, aynı adı taşıyan token sistemidir. Buradaki token, storj olarak ifade ediliyor.  Storj  nedir, 2014 yılının Mayıs ayında geliştirilmiştir. 2018 yılında ise kullanıcılar için platform kullanıma sunulmuştur. Önemli işlem sistemleri arasında yer alır.

Storj Nedir; Storj  Kullanıcılarına Ne Vaad Ediyor?

Storj nedir, kullanıcı verilerini depolamak amacıyla sunulan açık kaynaklı bulut depolama sistemidir. İngilizcede, depolama anlamına gelen kelimeden türetilmiştir. Sistemin en önemli çalışma amacı, depolama alanına ihtiyaç duyulan kişiler için boş sabit disk alanı sunar. Yani boş disk alanına sahip bağımsız kullanıcılar, sistemde düğüm oluşturur ve ardından token ile ödüllendirilir.

  • Birçok bağımsız bilgisayardan oluşan token siber saldırılara karşı güvenli ortamda sunulur. İstenmeyen herhangi bir problem girişi olmaz. Depolama alanına ihtiyacınız varsa, boş sabit disk alanına sahip sistemler oluşturulur.
  • Boş disk alanı, sahip bağımsız kullanıcılar sistem bünyesinde düğüm meydana getirir ve ardından başta da belirttiğimiz gibi storj ile ödüllendirilme işlemi sağlanıyor.
  • Madencilik yapılan token türleri içerisinde bulunmamaktadır. Düğümleri oluşturan kullanıcılar ödüllendirilir. Ancak burada madencilik bulunmadığından dolayı token doğrultusunda bir ödüllendirme yapılmaz. En düşük fiyat ile en yüksek fiyat değişkenlik göstermektedir.
  • Yapılan son incelemeler doğrultusunda, en düşük değer 0,04835 dolar en yüksek değer ise 3,91 dolar olarak bulunmaktadır. Fakat bunun değiştiğini bilmeniz gerekiyor. Merkezi olmayan dijital depolama sistemidir.
Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoBurda ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!