Terra Alınır mı? Terra Fiyatı, Piyasa Değeri

0 14

Kripto para dünyasında Terra alınır mı? Güvenilir bir yatırım mı konusu ön plana çıkıyor. Terra kripto para biriminin altında yatan teknolojiyi, geliştirme ekibini ve kullanıcı tabanını incelemek önemlidir.

Terra Kurucusu

Algoritmik stabil para oluşturarak, merkeziyetçi olmayan DeFİ ekosisteminin temeline kurulan Terra; Terraform Labs bünyesinde Daniel Shin ve Do Kwon tarafından, 2018 yılında tasarlandı.

Ortalama 18 milyar USD değerinde olan Terra, Ethereum’un en büyük ikinci DeFİ protokolü olarak işlem görüyor.

Terra Güvenilir mi?

Blok zinciri platformu üzerine kurulan ve fiyat oynaklığına sahip olan Terra alınır mı konusunda yatırımcılar meraklıdır. Terra hala geliştirmenin erken aşamalarında olduğundan, kullanımıyla ilgili henüz belirlenmemiş riskler bulunuyor.

Terra protokolünün özel uygulaması ve temeldeki blok zinciri ağının güvenliği dahil birçok faktöre göre Terra güvenilirliği, farklı unsurlara göre değişir. Uygun önlemleri almanız durumunda, göze alabileceğiniz kadar yatırım yaparak, güvenli şekilde kripto parayı kullanabilirsiniz.

Terra Piyasa Fiyatı Piyasa Değeri

Terra değişken bir yatırım olabilir ve uzun vadeli yatırımlarda Terra alınır mı konusunda, istikrarı garanti edilmez. Bununla birlikte, biraz risk almaktan çekinmeyen yatırımcılar için, Terra değerli bir yatırım olabilir.

Fiyatı gelecekte artmaya devam edebilir ve onu uzun vadede elinde tutanlara önemli getiriler sağlayabilir. Alternatif olarak; gelecekte Terra fiyatının düşmesi ve yatırımcılar için kayıplara neden olması mümkündür.

Bunun yanında Terra (LUNA) USD başına 1.9692524 USD ile 245.45 milyon USD piyasa değerine ulaştı. Son 24 saatlik işlem hacmi ise 95.55 USD’dir. Son 24 saat içinde dolaşım arzı ise %1.96 artarak 124.66 milyon USD oldu.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.