Tether Alınır mı? Tether Fiyatı, Piyasa Değeri

0 9

Büyük bir düşüş yaşayan kripto para piyasasında Tether alınır mı? Yatırımcılar güvenilir yatırım için Tether tercih edebilir mi noktasında bazı araştırmalar yaptık.

Tether Kurucusu

Amerikan dolarına sabitlenmek üzere tasarlanmış kripto para birimi Tether; Reeve Collins, Brock Pierce ve Craig Sellars tarafından 2014 Temmuz ayında oluşturuldu. Bir Tether jetonunun her zaman, yaklaşık 1 USD değerinde olması, Amerikan dolarına sabitlenmiş olması dolayısıyladır.

Tether Güvenilir mi?

Tether (USDT) güvenilirliği; kripto para piyasanın genel sağlığı ve yatırımcıların Tether’e ve onun piyasalarına olan güven düzeyine bağlı olacağından, Tether alınır mı konusunda uzmanlar dikkatli davranılması gerektiğini düşünüyor.

Bununla birlikte Tether’in sağlam ve yaygın olarak kullanılan bir para birimi olduğu için, güvenilir olduğunu iddaa eden uzmanlar da bulunuyor.

Tether Piyasa Fiyatı Piyasa Değeri

Bazı uzmanlar, Ether’in uzun vadede iyi bir yatırım olduğuna inanıyor. Ether’in fiyatı gelecekte potansiyel olarak yükselebilir ve Ether’i çevreleyen düzenlemelerin nasıl gelişeceği belirsizdir.

Bununla birlikte Tether alınır mı konusunda uzmanlar; Tether kripto para biriminin büyüme için en fazla potansiyele sahip olduğuna karar vermek, bireysel yatırımcıya bırakmakta ve yatırımcıların dikkatli davranması yönünde fikir birliğine varıyor.

Diğer yandan mevcutta Tether fiyatı 0.950800 Euro oldu. Bununla birlikte 39.449.928.44 Euro olan işlem hacmi, son 24 saat içinde değişikliğe uğradı. Tether piyasa sıralamasında; 63.785.889.954 Euro piyasa değerine ulaştı ve üçüncü sıraya yerleşti.

Tether 66.979.725.012 USDT dolaşım arzına sahip olurken; en yüksek Tether fiyatı ise 1.13 Euro oldu.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.