Tether Hangi Ağ İle Gönderilir

0 14

Tether gönderimi nasıl yapılır, Tether para gönderme ağı hangisi, Tether hangi ağ ile gönderilir? İşte Tether hakkında merak edilenler…

Uzun yıllardır kripto para piyasasında varlığını koruyan USDT için farklı protokollerle gönderim gerçekleştirilebiliyor. Tether hangi ağ ile gönderilir; Üç farklı protokolden biri seçilerek, güvenli ve hızlı bir ödeme süreci elde ediliyor.

Tether Hangi Ağ İle Gönderilir; Tether Hangi Ağdan Gönderilir?

Kripto paralar arasında stabil coinlerden biri olarak yıllardır varlığını sürdüren Tether’i farklı ağlardan göndermek mümkündür. Paranın transfer edilmesiyle ilgili süreçte dikkat edilmesi gereken gönderim detaylarından bazıları şunlardır;

  • Tether USDT kripto para biriminin transfer edilebilmesi için üç ağdan birinin seçilmesi gerekiyor.
  • Transferde seçebileceğiniz ağlardan biri Tron, diğeri ise Ethereum’dur.
  • USDT ile yapılacak gönderim işlemlerinde ve çekimlerde ağ seçimi yapılması zorunludur.
  • Üçüncü transfer ve piyasaya arz yolu olan Eos ile Tether USDT transferlerini yapabilirsiniz.
  • Hangi tutarda parayı göndereceğiniz veya alacağınız fark etmeksizin, aynı hızda gönderim işlemleri gerçekleştirilecektir.

Tether Gönderim Ağları Güvenli Mi?

Dijital paraların transferlerinin yapılabilmesi için özel protokole sahip ağlardan birinin seçilmesi ve o protokoldeki yolla transferin gerçekleştirilmesi gerekiyor. Tether hangi ağ ile gönderilir; Eos, Tron veya Ethereum ağlarından birini seçmeniz ve belirlediğiniz tutarı göndermek için onay vermeniz yeterlidir. Çok kısa süre içerisinde, merkezi olmayan alıcı ve gönderici arasındaki işlemlerin sonuçlanması sağlanacaktır.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.