The Graph Alınır mı? The Graph Fiyatı, Piyasa Değeri

0 17

Şu anda kripto para piyasası biraz sallanıyor. Bu yüzden The Graph alınır mı? Güvenilir yatırım yapılır mı soruları, yatırımcıları meraklandırıyor. Güvenilirlik konusunda The Graph hangi sıralarda?

The Graph Kurucusu

Merkeziyetçi olmayan finans DeFİ projeleriyle geliştirilen The Graph, Brandon Ramirez, Yaniv Tal ve Jannis Pohlmann tarafından 2017 yılında oluşturuldu. The Graph; 2020 Aralık ayında ana ağda resmi olarak piyasaya sürüldü ve hem katman 1 ve hem katman 2 blok zincirinde uygulamalar geliştirmeye devam ediyor.

The Graph Güvenilir mi?

Güvenli bir yerde saklanırsa güvenilir olabileceği uzmanlar tarafından söylenen The Graph alınır mı konusunda yatırımcıların dikkat etmesi gereken noktalar bulunuyor. Güvenli bir konum; bir donanım cüzdanı ya da çevrimdışı bir bilgisayar olabilir.

The Graph kripto para birimi, çevrimiçi bir bilgisayarda depolandığında, saldırıya uğrama riski bulunuyor. Bu yüzden yatırım yaparken, bu noktalara dikkat edilmelidir.

The Graph Piyasa Fiyatı Piyasa Değeri

Uzun vadeli yatırımcılar için The Graph alınır mı konusu; mevcut piyasa koşulları ve yatırımcıların, hedef ve risk toleransı gibi faktörlere bağlıdır. Genel olarak konuşulduğunda The Graph; düşük riskle nispeten istikrarlı bir getiri arayanlar için, iyi bir yatırımdır.

Ancak piyasa oynaklığının olduğu zamanlarda; yatırım yapmadan önce, koşulların istikrara kavuşmasını beklemek akıllıca olabilir. The Graph 2021 Şubat ayı itibariyle tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2.84 USD’ye kadar yükseldi ancak, haziran ayında 0.43 USD’ye geriledi.

The Graph 2022 piyasa değeri 770.62M USD olurken; piyasadaki arzı GRT 6.90 B oldu. Toplam arz GRT 10.06B olurken; son 24 saat sonrasında işlem hacmi 36.75M USD şeklinde gerçekleşti. The Graph piyasa fiyatı ise şu an için 0.11190 USD ile %3.90 oranında artış gösteriyor.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.