Uniswap Alınır mı? VeChain Fiyatı, Piyasa Değeri

0 12

Merkezi olmayan kripto para Uniswap alınır mı? Yatırımlarınızı yapmak için Uniswap güvenilir mi? Tüm sorularınızın cevaplarını araştırarak, yatırımlarınızın iyi olup olmayacağını görebilirsiniz.

Uniswap Kurucusu

Merkezi olmayan finans protokolü olarak, 2 Kasım 2018 yılında tasarlanan Uniswap Hayden Adams tarafından tasarlandı. Akıllı sözleşmeler yoluyla, Ethereum blok zincirinde daha kolay dolaşım sağlıyor.

Uniswap Güvenilir mi?

Merkezi olmayan bir değişim protokolü olan Uniswap alınır mı konusunda; onu kontrol eden merkezi bir otorite olmadığından, tek bir başarısızlık noktası yoktur. Bu yüzden merkezi olarak kontrol edilen borsalardan daha güvenlidir.

Ancak nispeten yeni bir platform olduğundan dolayı, güvenlik açısından hala açıkları olabilir. Uygulamada Uniswap, bazı güvenlik açıkları yaşamıştır ve bu nedenle, güvenlik risklerine karşı bağışık değildir.

Uniswap Piyasa Fiyatı Piyasa Değeri

Uzun vadeli yatırımcılar için Uniswap alınır mı noktasında kripto para birimi, uygun bir platform değildir. Platformdaki likidite, diğer seçenekler kadar yüksek değildir. Bu nedenle, uzun vadeli yatırım yapmak isteyenler için, en iyi seçenek değildir.

Bunun yanında Uniswap’ın geleneksel bir yatırım modeli bulunmuyor. Bu nedenle platformun gelecekte nasıl büyüyeceğini ve performans göstereceğini tahmin etmek zor olabilir. Bu nedenle uzun vadeli yatırım yapmak isteyenler için önerilmez.

Uniswap 2022 yılında ulaşabileceği en yüksek seviye 6.71 USD olarak görülüyor. Ortalama işlem fiyatı ise 6.09 USD civarında olması tahmin ediliyor. Haziran 2022 yılında en düşük işlem maliyeti 4.87 USD olurken; en yüksek 5.29 USD ulaşabileceği tahmin ediliyor.

Buna göre kripto paranın işlem hacmi 279.259.739 USD olurken, dolaşımdaki arzı 719.863.325 UNI oldu. Uniswap piyasa değeri 3.733.376.162 USD olurken; piyasa fiyatı 5.35 USD’dir.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.